bugün

hedepeye vermiş olabilirler ama bunu yayınlamak karalama kampanyasından başka bir şey değildir .
türkiye demokratik bir ülkeyse isteyen istediğine oy verir. herkesin hayatına kimse karışamaz.

not: hdp'ye oy vermedim.

edit: biri de darağacı marağacı diyor, yavaş hele.
Hür irade ile verilen oydur. Asıl mesele bu ülkede böyle alt yapısı olan bir parti kurulmasına izin verilmesidir.

Sen kimsin ki verilen oya karışabiliyorsun? Nesin sen? He ben hdp ye vermedim oy falan öyle de algılanmasın şimdi de.
"gidin hangi partiye oy veriyorsanız verin ama hdp ye oy vermeyin o partiye oy veren bu ülkeden ziktirip gitsin" derler adama...
Neyse ki bu listeyi çıkaranlar gibi kuş beyinli olmadıklarını anladığımız ünlülerdir.
Binlerce askerimizi şehid eden on binlerce vatandaşımızı katleden, israil, Amerika, Almanya vb gibi ülkelerin istihbarat kuruluşlarının taşeronluğunu yapan terör örgütünün siyasal uzantısı olduğunu inkar etmeyen partiye oy veren ünlülerdir. Vebali boyunlarına olmakla birlikte şehit analarının bedduları bu dünyayı olmasa bile ahireti onlara zindan edecektir.
Şirin payzını sanatçı sanan cühela beyanı.
demokrasinin .ötümüze birkez daha girdiğinin göstergesidir. bugün ki demokrasi çığırtganlığının kürt milliyetçiliğinden başka birşey olmadığını bakalım ne zaman anlayacaksınız?
murat boz'dan sonrasını gülmekten okuyamadım.

çoğu türkiye için olsa da olur, olmasa da olur isimler.
mantık hatası içeren listedir.

kişiyi sanatçı yapan sanata katkısıdır. eğer oy pusulası üzerine naturmort tablo resmetmediyse, konunun sanatla ya da sözde, özde sanatçı olmasıyla alakası yoktur.
akapeye oy veren sözde sanatçılardan daha iyidir efendim. sevilayınız da zaten hedapeye oy vermiş ahahahhah.
uğur ışılak gibi döneklerden daha çok adam gibi adamdır efendim.
Sana ne kime vermişse vermiş oyunu, hedef göstermek sana mı düştü pezevenk diye püskürtülmesi gereken ibnenin yediği boktur efenim.