bugün

benim gibi bir çok insanın hak verdiği söylemdir.
kardeş istediğimiz kadar marjinal kendi çapımızda anarşist takılalım,
doğru yada yanlış eleştiririz, evet liberal bir devrim yapmış ama 600 yıl güdülen topluma sosyalizm getirmesini aklı başında kimse bekleyemezdi.
evet kürtlere haksızlık yapmış ama ipler kürtlerin eline olsaydı arap osmanlıdan daha beter şeyh aga karışımı feodal bir toplum olurduk.
günahıyla sevabıyla mustafa kemal bizim benliğimize kazınan bir karekterdir!
andımızla dalga geçeriz istiklal marşını iplemeyiz felan ama, sosyal siyasal ve askeri devrimini de yok sayamayız!
eğer ben bugün özgürce ateist olduğumu belirtebiliyorsam,
arap emperyalizmden kendimi kurtardıysam,
elimde marksın kitabı bulunuyorsa, odamda ilahi yerine chopin dinliyorsam bu adama borçluyum bunları,
ve sen ona ve sevenlerine hakaret edemezsin!
kaçakcı hırsız islamcı feodal halkını yüceltip türk halkını küçük düşüremessin!
ha bizde isterdik lenin gibi bir lider ama mustafa kemal yinede timurdan sonra türk toplumunun ikinci büyük devrimcisidir. anadolu insanına fazladır.

özetle, iki hafta öncesine kadar ailemden küfür yemem rağmen size atacaktım oyumu, ve iddaa ediyorum chpli azımsanmayacak kesim de size verecekti. şimdi nah geçersiniz yüzde onu.
(bkz: pazarlama stratejisi)

"adama bak nasıl pazarladı kendini" dedirtir.

ayrıca; (bkz: acıkınca kafayı yiyorsun al bi eşek sik)
seçimlerden önce tüm partiler safları sıklaştırıyor ve tabanına yönelik mesajlarını sivrileştiriyor. bu kapsamda chp'li seçmenin desteğini elinin tersiyle itercesine çıkışlar yapılıyor. sonra türkiyenin partisi olmaya adayız diyerek baraj altında kalırsak ortalık karışır diyorsunuz.

kimse de çıkıp bu cümleler söyleyeni bağlar demesin ya da maksadını aşmış falan filan. en azından söylenenlerin arkasında duracak erdemi gösterin.
bilecik milletvekili adayının söylediklerini okuyunca daha da şaşıracaksınız:

http://www.haber11.net/ha...ni_rahmetle_aniyoruz.html

hakikaten bunlar ne ayak ben anlamadım...
ajdleş hem ateistim hemde cumaya giderim.
güncel Önemli Başlıklar