bugün

sürekli türkiyenin partisiyim deyip mitinglerinde paçavralar elden ele dolaşmaktadır.

bazı solcular bunları kurtarıcı olarak görmeye devam etsin. akpden kurtulmak için teröristten medet umuyorlar.
türk ve türkiye adına sadece bölme ideolojisi olan bir partiden beklenecek hareket şaşırtmadılar.
bu gün demirtaş efendi ekmeğini yediği ülkenin milli bayramını dahi kutlamadan anmadan direk miting konuşmasına geçmiştir adıyman'da... bunlar böyle nankör vefasız adamlar işte....
birileri göt mü oluyor anlamadım ki?
görsel

görsel

görsel
iki , üç tane göstermelik bayrak olması muhtemeldir.
çok şükür türk bayrağının o kadar düşmediğini gösteren durumdur.

onların bayrak sallamasına kimsenin ihtiyacı yok.
Batıda birkaç tane bayrak görünür doğuda pek göremezsiniz bu bile samimiyetsizliğin göstergesidir.
Olmayınca "lalala terörist lulululu" diye ağlayan zibidilerin bayrağı görünce de "hıı onlar göstermelik bi kere hıh" demelerine neden olan durum.
bu soru eş başkan demirtaş'ın kendisinede yöneltildi.

**
yanıtı; Türk bayrağıyla mitinge gelmek isteyen kimseyi engellemedik. Öyle bir önyargımız, hassasiyetimiz yok. Bize oy verenler içinde Türk de var Kürt de Ermeni de var. Vatandaşı olduğumuz devletin sembolüdür.

**

ayrıca bu bayrakların maliyeti zannedildiği gibi ucuz değildir. ak parti bol keseden her tarafı türk bayraklarıyla donaltıyor olabilir. çerez parası bile değil onlar için. mitinglerine katılan insanların ellerine bayrakları tutuşturuyorlar. ama diğer parti teşkilatları özelliklede hdp bu organizasyonların önemli bir kısmını kendi aralarında finanse etmeye çalışıyorlar. partilerin seçim ödeneklerinin araştırılmasını tavsiye ederim. ayrıca cumhurbaşkanının açılış törenleri bahanesiyle meydanlarda düzenlediği şaşalı mitinglerin her birinin devlete maliyetinin 10 milyon lira civarında olduğunuda dikkatinize sunarım.
Sorsan halkların kardeşliği. Bunların elinden gelse bütün türkler'i katlederler. Bunların gözü dönmüş.
Hdp pkkdan ayrilsa ismi gibi halklarin partisi olsa türk olarak ilk ben oyumu verirdim.