bir cafe de gördüm. okuyordu. şimdi "cafeye girdigimde memelerini sıvazlıyordu" gibisinden bir espiri yapmayacagım. çünkü sonradan anladım ki gögsünde bir sivilce varmış onu patlatmaya çalışıyormuş. sonradan sen beni yanlış anlamışsın dediginde anladım.

şimdi bizim eczanenin yanında bir cafe mevcut. ben sabahları genelikle kahvaltıyı orda yaparım. bu sabahda gene aynı cafeye gittim. simidimi ve martımı alıp cafedeki her zamanki yerime oturdum. yan tarafımda ki bayana bir ara gözlerim takıldı. o da aynı şekilde kahvaltı yapıyordu ve gazetesini okuyordu. gözüm gazeteye takıldı, birde ne göreyim posta gazetesinin haydar dümen bölümünü okuyordu ve günün sorusunu cevaplamaya çalışıyordu. heralde şifre varmı yokmu onuda kontrol ediyordu. sonra bir ara eli gögüslerine dogru gitti. daha fazla ereksiyon alamayacagımı anlayıp "kalk gidiyoruz martı bey buradan" dedikten sonra eczaneye dogru yöneldim.martının günlük payını verip onu gönderdim. aradan yarım saat geçtikden sonra bu eczaneye gelip, gögsünün üstünde sivilce çıktıgını ve bunun için ilaç olup olmadıgını sordu. tamam memelerini sivilce için sıvazlıyorsunda günün sorusu ne oluyor. hemide o sorular çok zor oluyor diyemedim.
(bkz: buda böyle bir anım amkoyum)

tanım: haydar dümen okumak için kadın erkek farketmez. sonuçda ihtiyaç dahilinde yapılan bir eylem.
haydar dümen okuyanların %99luk kesimi gibi o da eğlencelik niyetine okuyordur.
golün diğer adı nasıl jardel se seksin diğer adı da haydar dümendir. o bir eğitmen o bir seks hocasıdır.
ileride başına gelecekleri kendi kendine halletmeye çalışan kızdır.