bugün

(bkz: inek)
bütün soruları tamamen kendi bilgisiyle çözmüş öğrencidir. devir kötü, artık pek kalmadığını söyleyebiliriz.
(bkz: yok boyle birsey)
(bkz: sanal öğrenci)
ilkokul 3 ten terk olması muhtemel öğrenci.
(bkz: 404 not found)
var böyle gerizekalılar sözlük ya... kopya çekmek illaki herşeyi kitaptan açıp şakır şakır yazmak değil tabi... o zaman ben de hiç çekmemiş olurdum. ama insan robot değil ya be canım. bazen 200 sayfa teori kuram ezberi var...beynimden adımı soyadımı dahi silsem o kadar bilgiyi nereme sokucam... ayrıntılar ayrıtılar ayrıntılar... işte bu yüzden birkaç gün önce şöyle ufak tefek ayrıntılar yazdım bacağıma, şortun altından açıp bakarım lazım olursa diye... sınav olucak sınıfa gittim, bölümden daha önceden tanıdığım bi kızın yanına oturdum. hoş beş derken çalışamadım filan dedi ki inanmadım kendisi ingiliz edebiyatından 100 almayı başarmış bi inekliktedir. o çalışmadım deyince ben de malım ya sözlük dedim ki ya ben yazdım bişeler çıkarsa burdan sana da söylerim... bastı çığlığı inek... onun yanında yapmamalıymışım 6 ay cezası varmış... hak yiyormuşum... ne hakkı ya? beni arabasını değiştirmek için yaz okuluna bırakan hoca benim hakkımı yemedi mi?
Yoktur aslında böyle bir öğrenci. Her soruyu kendi hakkıyla cevaplar bu tipler. Ama her zaman kopya vermeye zorlanan öğrencilerdir. Kopya veren öğrenci aynı zaman da kopya çekmiş öğrencidir.
beceriksizdir ya da korkaktır. kopya çekerken yakalanıp sıfır almaktansa kopya çekmeden geçer not almayı tercih eder..
Yalan söyleyen öğrencidir.Olmaması imkansız kadar gerçektir.
Liseye geldiğinde kendiliğinden buharlaşıp bulutlara çıkan, okyanusların üstünden geçerken tekrar yoğunlaşarak okyanuslara yağmur damlası olarak düşen yaşam biçimi.
(bkz: hadi canım)

kendine itiraf etmese de vardır ufak bir kopya çekmişliği. genelde ispikçi tayfadır bunlar, "öötmenim bu şundan kopya çektiii."
(bkz: hadi len ordan)
büyük ihtimal kopya çekerken yakalanmış sonrasında kopyaya tövbe etmiş adamdır.ayrıca böleleri kopyada wermez ayrıca hocaya kopya istediğinide söyler.Tehlikeli mahlukatlardır.Önceden tanınıp yanına yaklaşılmaması lazımdır.
ben

(bkz: hadi len ordan)
büyük ihtimal kopya çekerken yakalanmış sonrasında kopyaya tövbe etmiş adamdır.ayrıca böleleri kopyada wermez ayrıca hocaya kopya istediğinide söyler.Tehlikeli mahlukatlardır.Önceden tanınıp yanına yaklaşılmaması lazımdır.

'dim...
kul hakkına girmek istemeyen mumin öğrencidir kanımca ben hiç öyle bir öğrenci olamadım.
akıllı öğrencidir. Öğrenciliği hakkıyla yapmıştır ama vatandaşlar tarafından inek olarak tanımlanır. (bkz: dışlanmak)
yüzünün kızarması ve aşırı heyacanlanması nedeni ile kopya çekme deneyimi "teşebbüs" aşamasında kalmış öğrencidir.
eğitim sistemi, şekli dolayısıyla fotokopi beyinli insan. eğer yaşıyorsa "ne gerek var arkadaşım zaten kağıtta yazan şeyi ezberlemeye. lazım olduğunda açar bakarsın. sınavlar da lazım olup açılıp bakılması gereken zamanlardır. değil mi ama?" diye öğüt vermek istediğim öğrenci.
mutlaka gözü bir yerlere kaymıştır.
ilk deneyiminde heyecandan ve acemilikten kendini ele veren ve öğretmeni tarafından "senden beklemezdim" lafına maruz kalan öğrenci tipi.
yoktur.
üniversiteye geldiğinde bile bu yalana devam eden öğrenci tipolojisidir.yoksa ömr-ü hayatında bir kere bile gözünün yanındaki arkadaşının kağıdına kaymayan öğrenci yoktur,olmamıştır,olamaz...
öğrenci değildir. Öğrenci dediğin mutlaka kopya çekendir.
hayattan tat almayı aklından bile geçirmemesi gereken insan modeli.
Bazı heyecanlardan yoksun öğrencidir. (bkz: türkiyenin geleceği)
benim gibi kopya çekeme özürlüsü olan öğrencilerdir. bu yüzden arkadaşları yazın tatil yaparken kendileri yaz okulunda sürünür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar