bugün

oyunu kaydederken elektiriklerin kesilmesi.
final zamanının gelmesiyle yaşanan durumdur.
ölüm la ölüm. vallahide billahi de ölüm soğutuyo insanı hayattan. son 6 ayda 5. ölüm haberini aldım bugün. yeter ya tanıdığım, değer verdiğim herkes ölüp gidiyo. * artık oturmuş sıra bize ne zaman gelcek bakalım diye bekler oldum.
cevap veriyorum: feridun düzağaç.. şarkıya bak aga: beni bırakma..
insan olarak gördüğünün seni sadece kadın olarak görmesi. Hergün her kadının başına gelen bu duruma rağmen kadın cinsinin hala hayata tutunmaya çalışma azmi takdire şayandır.
sekiz senelik arkadaşın hiç nedensiz arkasını dönmesi.
babanın ölmesi.
adi insanların adiliklerine maruz kalmak.
Recep ivedik'i seyreden üç milyon kişiyle aynı gezegeni paylaşmak.
tartışmanın tavan yaptığı noktada kalkıp çişe gitmek, kapıyı aralık bırakarak işemek. hani ses falan da çıkacak ki konsantrasyon yok olsun.**
(bkz: mustafa bey)
adam sayılmak için, iş bulabilmek için askere gitmek zorunda kalmak.
sabah sabah arabanın butun çamurlu suyu üstüne atması.
kesinlik tek bir cevabı vardır oda sağlığından olmak. insan isterse deliler gibi zengin olsun ister parasız ister şahane bir hayat şahane bir aileye sahip olsun ama sağlığı yoksa hayatta yaptığı hiçbirşeyden tat almaz hiçbir şekilde mutlu olmaz. o yüzden önce sağlık sonra gerisi.
herseyin paraya endeksli olması..oyle ki insanları bile parayla satın alailecek bir hale gelinmesi.
(bkz: patron)
(bkz: boos)
(bkz: iktidarsızlık)
pazartesi işe gitmek.
hayattaki monotonluktur.
etrafında sorumsuz, sorumluluk almaktan kaçan ve insanları kullanan kişilerin olması.
Kesinlikle dost kazığı.
minibüs şöförünün burnunu karıştırıp bulduğu şeyi yuvarlayarak direksiyonun altına yaıştırması!
gece yarısı başlayan uçuk ağrısıdır.
alarm sesi.
güvenin yerle bir olması.
'bugün cumartesi' zannetmek şüphesiz .
facebookta duruma sürekli özlüsöz yazılması. milletin edebiyata bu kadar ilgili olduğunu bilmiyordum. ama gına geldi artık.
güncel Önemli Başlıklar