bugün

tüm kazıkların toplamının bileşkesi olsa da genelde gönül işlerinin sebep olduğu kazıklardır.

maddeyle ve büyüklüğü ile ölçülemez.
(bkz: dost kazığı)
(bkz: akp)
En büyük kazığı dostlarından yersin, çünkü savunma sistemleri, düşmanlara karşı kurulmuştur, dostlara karşı değil.

alıntı.
Dün yediğimdir.
ağlatan kazıktır. ulan Revolution dizisi baktım 2012-2014 arası çekilmiş görünüyor sinemalar.com'da yüksek de bir oyu var bilim kurgu dizisi aşığıyım hemen başladım. bir gece 6 bölüm izledim. ertesi gün uyanır uyanmaz başladım ve yatana kadar ilk sezonu bitirmiştim. 2 gün içinde 2. sezonu da bitirdim. ve bilin bakalım ne oldu ? 3. sezon iptal edilmiş , evet sonu olmayan bir diziyi izledim ve çok kötü hissettirdi , metin 2 de evlendiğim kız erkek çıkmış ve itemlerimi çalmıştı o bile bunun yanında devede kulak kalır.
kardeş kazığıdır.
en çok değer verdiğinizden gelmiştir/gelecektir.
En yakın dostumun (acaip yakışıklı) sevdiğim kıza ettiği teklif ve kızın kabul etmesi. Ardından diyecek birşey bulamayıp. Mal gibi 1 paket sigarayı kaldırımda oturup bitirmek.
8 - 9 yaşlarındayım.. bu önünde saatlerimizi yediğimiz zımbırtının en değerli olduğu zamanlar.. çoğu evde yok, varsa bile bir tane, iki bilgisayarı olan evin kapısında sabancı yazıyor, öyle yıllar..
her neyse işte bizim evde de var bir bilgisayar, haliyle abimin odasında, akşamları yalvarıyorum yarım saat oynayayım diye, oynatmıyor hatta çoğu zaman..
böyle bir bilgisayar gerginliği var işte biraderler aramızda..
girişi yavaş yaptım finali hızlı tutayım bari.. benim doğum günü tarihim geldi.. eve arkadaşlar çağrıldı falan filan, annesinin lacoste mağazası olan bir arkadaşım vardı, bana hediye lacoste'un sağlam parfümlerinden birini getirmiş, normal şişesinden daha küçük, tester büyük ihtimalle, o yaşta kıymeti anlaşılacak bir hediye değil ama.
akşam oldu bizim birader gördü parfümü.. karşılığında ne istediğimi sordu, bilgisayarı istedim bende. hiç tereddüt etmeden verdi bana, aldı karşılığında parfümü. ben tabi havalara uçuyorum böyle..
aradan 15 gün geçti geçmedi.. okuldan eve bir geldim bilgisayar masam boş, üzerinde boş parfüm şişesi var..