bugün

Açılan başlıklardan baygınlık gelmiş ruh halidir."Kusucam lan yeter" olarak devam eden cümledir.
Not: Hediye almayın anasını satiyim.Hediye alamadınız diye sizi terk eden, trip atan sevgiliden hayır gelmez sittiri çekin.
Not: sevgilim var
(bkz: para tuzakları)
sevgilisi olmayanların, içlerini acıtan başlıklara ithafen açılmış başlık.
"canımızı acıtmayın yeter! sevgiliniz var! allah mutlu mesut etsin de arkadaşım, bundan bize ne?
bıkkınlık getirtmeyin." asıl söylenmek istenendir efendim.
(bkz: adam haklı beyler)
lütfen böyle başlıklar açıp sevgilim olmadığı gerçeğini gözüme gözüme sokmayın dedirten başlık..
(bkz: evet sevgilim yok)
(bkz: ama beni seven çok)*
(bkz: kapital oyunlar)
Uludağ sözlüğü okuduğunu bildiğiniz sevgiliye (sevgilime)verilen mesajdır.Hediye mediye yok.
olan var olmayan var. sevgilisi olmayan gençliğin isyanını dile getiren hakarete dönüşebilecek söz.
(bkz: yiter yaa yiter yaa)
evet yok sevgilim yok hediye de alamıyacam.hediye parasını da gereksiz yerlerde harcıyacam.fındık fıstık alırım belki ya da en pahalı tavuk döneri yerim.ama bu başlıklar gözüme değil g.tüme giriyor.üzülüyorum.
sevgilisi olmadığından mütevellit 14 şubattaki zifiri yalnızlığının her dakika, her başlıkta, her yerde gözüne sokulmasından cinnet geçiren yazarların isyanlarının tercümesidir.
sevgilisi olmayan kişinin 14 şubatta eve kapanıp tüm gün aşk filmleri izleyeceği gerçeğinden yola çıkarak haykırmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar