bugün

meteoroloji'nin insanın ruh haline etkisi kesinlikle yadsınamazdır. balkanlara göre ruh halimiz de değişir durur.

+balkanlardan gelen soğuk hava etkisini tüm yurtta bık bık...
-lan kapat şu televizyonu sıçtırma balkanlarına!!

+balkanlardan gelen sıcak hava etkisini tüm yurtta göst...
-oh bee severim zaten bu balgamları
Öğrenci için :

yaz : kahkaha dönemi...
kış : möö !

Baba için :

yaz: tatil
kış :iş

Anne için :

yaz : tatil
kış : sulu yemek dönemi
önce: hava günlük güneşliktir, sevgilinizi takar kolunuza gezmeye çıkarsınız...
- ayy aşkımm ya hava da ne güzel seviyorum seni, hiç ayrılmayalım olur mu ?
sonra: bulutlar belirir gökyüzünde, hava birden kararır,yağmurda yağmaz iyice boğar...
-off uğursuzsun sen ya, senle dışarı çıkılmaz yani, hem geçen gün yalan da söylemiştin de affetmiştim sonra onu da hatırladım. ben olmasam kimse çekmez seni ya. ne biçim adamsın. ne lanet şeysin. haydi haydi evlere dağılalım. sıktın
Bir cesit arguman. Ya gercekten boyle birseyin var olduguna inanasim gelmiyor. Koca koca adamlar " off gunes yok yha tum enerjim bitti :/" gibi bir cumle kurunca gotune roket baglayip gunese firlatasim geliyor onu, mutlu olsun diye.
özellikle romatizmalı hastalarda görülebilen bir durum. çünkü o kişinin ağrıları hava durumuna göre değişir.
belki de güneş enerjisiyle çalışıyoruzdur he.
Kapalı havalar da hiç bir şey yapasım gelmiyor. Gerçi normalde de bir şey yapasım yok. Ben durumu çözdüm darısı sizin başınıza.
görsel
görsel
tam tersi oluyor sanki. bugün bir başka ağlıyor gökyüzü. hiç durmaksızın yağmur yağıyor. ruhum havaya sirayet etmişte onu ağlatmışım gibi...

kim bilir başka kimler için ağlıyor bugün?