bugün

(bkz: kız tavlama taktiklerinin yaşa göre değişimi)
sağ görterin sol vurun.
(bkz: söz bir sey olmayacak deyip tecavuz etmek)
(bkz: piç olunmaz piç doğulur) *
piç erkek olma 101 : ıssız adam izleyip ıssız adamım ben tribine gir. bağlanamıyorum, kanımda bir mikrop var, sorun sende değil bende, tek eşli olmam imkansız, seni çok seviyorum ama biz birlikte olamayız, bunları bir kaç kere tekrarla, tamam oldun. hatunların piç erkek tercih ettiği de bir yanılgıdır aslında.
hatun beni tercih etmezse babamı keserim?

(bkz: düz mantık)**
oldukça çetrefilli yollarla başarıya ulaşabileceğiniz yöntemlerdir. evvela kızlarla nasıl konuşacağını bilmek kısmı var. tüm kızlar senle konuşurken kendini prenses gibi hissedecek, ama hiçbiri ona yazıldığını düşünmeyecek.( inan bana çok zor değil bebeğim) . diğer bir mühim mesele de, ilişkin hakkında hep şöyle söylentiler dolaşacak: " abi kızı taktığı yok, hatta geçen x le boynuzlamış tam piç bu çocuk". bu aşamanın ardından hedef kızı belirleyeceksin, ona ulaşacaksın. bir süre ilgilenip bırakıcaksın, bu taktik inanılmaz sonuçar doğurur. tam uzaklaştı derken bir daha yaklaşıcaksın bi daha uzaklaşıcaksın. en nihayetinde kız peşinde koşmaktan yorulunca, önceki ilişkilerinde yaptığın tüm piçlikleri bu kıza da uygulayacaksın. emin ol senden vazgeçemeyecek.
yöntemi falan yoktur. öyle saçma sapan piç anlatımları da yapılmamalıdır. hayatında hiç bir piçle karşılaşma ihtimalleri olmayanların basit basit piçlik tarifleri yapmaları manasızdır.