bugün

hasta olmaktan kasıt düzenli bakıma ve ihtimama ihtiyaç duyulan bir sağlık durumuysa evet ama "aşkısı" seni özledi o çok hasta temalı beklentiler de pek makul olmuyor.

aslandır, kaplandır.
bana lazim olan sefkatli ve sadik insandir.
Kıymeti bilinmeyen sevgilidir.
Çorbalar mı yapmamıştım, o çorbaları ellerimle.içirmiştim, tüm nazını tribini çekmiştim, o içemiyor diye sigara bile içmemiştim.
Zorla doktora götüren de bendim, ilaçlarını ağzına tıkıştıran da.
Ama kıymetim bilinmedi işte.
Bu yüzden diyebilirim ki yanlış yapan insandır.
Süründürdükçe yanınızda oluyorlar. Sevginizi belli edince görev tamamlanıyor ve gözler başkasına kayıyor.
candır o can. hareket etmeye haliniz yokken sizin yanınızda olup, size sıcak bir çorba ve sevgisini verir.
Fedakar sevgilidir, size çorba getirir, üzerinizi örter, ve hiç banada geçermi demeden kollarına sarar, öper, sizinle filmler izler günü sizinle geçirir.
bir hafta sonra sizi bıraktığında bu şekilde hatırlamayacağınız sevgilidir.
eğer erkekse ve hastanede size eşlik ediyorsa evlenilebilir.
Sevgili gibi sevgili.
hayat arkadaşıdır efendim.
sizi sevdiğinin en güzel göstergesidir. Hasta olduğunuzda yanınızda değilse o sevgiliden hayır beklemeyin daha da, atın o nu.
sevgili gibi sevgilidir, değeri bilinmelidir.
hastaneye gelir, sana çiçek getirir, sende seni o halde görmesini istemezsin ve aşağıda bekletirsin. ahh dersin iyiki sevmisim bu adamı dersin. kötü günündede seninledir.
ugruna her sey feda edilecek sevgilidir, bir ömür onunla olunur. hayat onunla paylasilir. seni hastaligimda, sagligimda da yanimda görmeliyim. günesin dogdugunu da, battigini da senle izlemeliyim... ne güzel söylemis mustafa ceceli...
ona dönüp gülerek, " sen tam bir insansın " denir. *
yapması gereken şeyi yapan akıllı sevgilidir.
güncel Önemli Başlıklar