bugün

hasan kocabey askerlik yapmamış bir şahıstır. kendisine askerlik konusu sorulunca "biz zaten bu milletin askeriyiz" diyen türkçü(?)
askerlik yapmamış eğitim düzeni iyi değil ve her zaman mütavezilikten dem vurup, kadıköyde ki atsız kültür evine şehir dışından gelenleri nasıl ağırladıklarını gayet iyi biliriz.

thp ise hasan kocabey döneminde canlılık yaşamıştır.

bana göre tamamen reklam yapmak için türkmendağına gittiler bir dünya yardım topladılar ama dağ düştü, neden düştü ?
ellerinde keleşlerle fotoğraf çekinip reklamın dibine vurdular. daha sonra dağa yardım diyerek binlerce kişiden yardım topladılar, türkmen dağında ki kişiler, kendilerinin 4x4 araçlara ve askeri teçhizata ihtiyacı olduklarını söylediler ve sanırsam bu ihtiyaçlarını da sedat peker karşıladı.

şimdi akıllarda şu soru var türkmen dağı için ne kadar yardım toplandı ne kadarı dağa ulaştı ve ne şekilde ulaştı ?
bunların kesin verilere dayanarak kimseye açıklamadılar.

ihtar gazetesine gelirsek.
türkçü gazete olduğu söylendi, gazetenin türk gençliğine ait olduğu söylendi fakat, her fırsatta gazetenin hasan kocabey'e ait olduğu söyleniyor. gazetenin gelirleri doğrultusunda ne yapılacağı söylendi fakat icraat yok.

ilk biz yaptık demek için gazete çıkardılar bahadır dinçaslan dışında yetkin bir yazar yok. o da ayrıldığını açıklamış. bu açıklamadan sonra thpliler arkasından olmadık hakaretlerde bulunmuş. yoldaşına küfreden bir grup yani.

asıl ve en önemli noktalar.

istanbul'da ismi lazım olmayan bir kişiden duyduğuma göre sedat peker tarafından kurdurulmuş bir grup daha sonra kendi yollarına gitmiş iki tarafda.

devlet ile olan bağ, hasan kocabey ve thp burdan çıkıp hataya gidiyor ve sınırı geçiyor, sınırı geçeceklerini daha önceden söylediler ve polis sadece arama noktalarında durdurup gerekli işlemleri yaptı ve sınırı kaçak yollardan geçmelerine müsade edildi.

daha önce turan ocaklarının kerkük'e gideceği zaman olanları hepimiz hatırlarız. peki aynı şeyler thp için niye yaşanmadı, thp niye durdurulmadı ? arkasında kim var ?

bu soruların cevapları çıkacaktır yakın zamanlarda, rant ve primleri elbette bitecek !