bugün

üniversitede kızlar teklif etmiyormuş.
türkiye'de değeriniz bilinmeyeceğinden sağda solda ''ben harvard mezunuyum'' diye poz kesmeyin. hele amacınız buralarda kariyerse hiç gitmeyin, amerika'ya yerleşmekse düşünün.
ikinci öğretimseniz işiniz çok zor. muhitte akşam saatlerinde çok serseri oluyor, hafta sonları da hep holiganlar kavga çıkarıyor adam bıçaklıyor maçlardan sonra, aman dikkat edin, geç olmadan yurdunuza girin dışarılarda sürtmeyin.
sütçü imam üniversitesine dikey iniş hakkı veriliyormuş..
atılmak için elinizden geleni yapın çünkü ordan atılanlar paranın amına koyuyo.
Harvardlı emily ile bi şekilde tanışın o size destek olacaktır türkiyeyle bağlantılıdır fakat harranlı emineyle aranızın kötü olduğunu onu pek sevmediğinizi belirtin. emineye gıcıktır gavur kancık.
biz niye harvardlıya tavsiye veriyoruz ki, harvard bu lan. o bize tavsiye versin, hatta kitap çıkarsın "ortalığın nasıl amına konur" diye.
En son martta kestirmis saclarinizla gitmeyin amk.
4 sene harvard üniversitesinde okumuş biri olarak;

yale'deki kızlardan uzak durun, harvard'dakileri ayartmak için 40 takla atıyorlar.
orada bir numan hoca var, mr. numan caiser. he benden selam söyleyin ona.

bu arada ilk gün bilimsel şakalar yapmaya çalışan birkaç dallama olabilir, onları takmayın.
Yale universitesi ile yarismayin mk 40 yillik yale'liyim boyle itis kakis gormedim. Seviyesiz picler sizi.
mr. brown'la fazla atışmayın. haftasonu düzenlediği pikniklere de gidin

çok mu belli oluyo lan? go to the sea side. making puzzle.
Mark'la konustum haberler iyi. Bu sene kontenjanlarda artis bekleniyo. *