bugün

Hahahahha götümle güldüğüm bir ihtimaldir. Biz daha çok siktiririz kendimizi bu kafayla, çıkar göster telefonunu perileriyle eheheheh.
ipini kayışını koparıp

soluğu burada alana din kardeşi merdeşi diyen

bir güruh varken

olsa olsa

10 -15 sonra onlar memleketi ele geçirip

siktirin gidin lan buradan dediklerinde

gidecek yer ararlar.
çok düşüktür. neden dersen bu ülkede kendisini ve bu suriyelileri, afganları "ümmet" olarak gören çok fazla sayıda insan var. ben şahsen bu insanlarla herhangi bir konuda birlik olamam. çünkü arkamı döndüğüm anda bunlardan da aynı hançeri yiyeceğimden eminim. neden mi eminim ?

bu ülkede iktidarın sürekli "gezi olayları terör eylemleri idi" sözlerine destek veriyor bu insanlar. içeriğini defalarca yazdım taksim olaylarının özü tüm bu ülkenin vatandaşlarının haklarını savunma amaçlı idi. sonradan malum şahısların eli ile taksime çıkartılan bazı gruplar ile bilerek ve isteyerek amacından saptırıldı. orada kendi vatandaşına pala ile saldıran ve polise "vurun bunları öldürün" diyebilen insanlar ile ben nasıl birlik olayım, arkamı döneyim..

ışid meselesinde "bunlardan uzak durmak lazım bunlar müslüman değil eli kanlı vahşiler" dedik diye ne din düşmanlığımız kaldı ne zındıklığımız kaldı..

çözüm süreci adı altındaki olayda pkk lılar ile masaya oturulmasını destekleyip gene bize saldıran bu insanlar değil miydi ? dağda askerimize kurşun sıkan, şehirde öğretmenlerimizi doktorlarımızı katleden yavşakları alıp gizli tanık yaptılar ve bu insanlarda onları alkışladı. tsk nın şerefli subayları bu gizli tanıkların verdikleri ifadelerle hapse atıldı hayatları karartıldı. biz buna karşı çıktık diye bizimle beraber olmaları gerekirken gene gittiler o çok sevdikleri partiden taraf oldular. sonunda ne oldu ? kandırıldılar aldatıldılar allah affetsin oldu..

feto olaylarında biz fetoya sövüyoruz diye bize söven, saldıran bunlar değil miydi ? yıllarca uyardık ikaz ettik yalvardık ama bizi dinlemediler gene gittiler ümmetçilik peşine düştüler. neticesinde on binlerce insanımız mağdur oldu binlerce insanımız toprağa düştü. sonunda ne oldu ? gene kandırıldılar aldatıldılar allah affetsin oldu. bir kişide çıkıp demedi ki "kardeşler size küfür ettik o kadar ama siz haklıymışsınız özür dileriz" demedi..

suriye meselesinde gelmesinler diyoruz diye bize küfür hakaret edenler ve "gelecekler elbet onlar kardeşimiz" diyenler bunlar değil miydi ?

tüm bu olaylarda öz be öz kardeşi olan sana bana düşmanlık güden bu insanlarla nasıl birlik olacaksın da bir şeyler yapacaksın ? tüm bu olayların sonucunda hep biz haklı çıktığımız halde hala zerrece utanmayan ve hala bize saldıran adamlarla bırak ayaklanmayı beraber tuvalete bile gidilmez. çünkü arkanı döndüğün anda o ellerindeki sopa ile sana vururlar. insan birçok şey olabilir ama yanar döner olamaz. yanar döner insan en tehlikeli insandır.