bugün

bugunlerde olduğu gibi çeşitli sebeplerle insanların duygularının yoğun olduğu zamanlarda telefonlara gelen mesajlardır. insanlarda bunu listesindekilere gönderir. böylece de turkcell, avea, vodafone gibi şirketler para kazanır. aklıllı olalım biraz. belki de bunları onlar organize ediyordur.
gaza getiren çünkü doğru olan cümlelerden oluşan mesajlardır bazıları. birileri benim düşünemediğimi düşünüp beni bilgilendiriyorsa bu beni memunun eder. bende başka birisini bilgilendiririm.kimse 2 kontür ile fakir düşmüyor. ama göze inen perdeleri indirmek için birbirimizi uyandırmaya ihtiyacımız var.
günümüz olaylarını düşünürsek , millet olarak kutuluş savaşındaki organize hareketin bi benzerinin oluşması şarttır ve bunu sağlayacak her şey mübahtır.. varsın giden 3-5 mesaj parası olsun ..
Savaş reSmen başlamış bulunmaktadır!! hala boğazından Coca-Cola geçebiliyorSa, Hala Mc DonaldS'ın hamburgerlerini yiyebiliyorSan,hala Marlboro içiyorSan!! Lanet et kendine! Kökenin ne olurSa olSun şehitlerimize üzülüyorSan, amerikaya para verip onların Pkk'ya Silah yollamarına izin verme!!Toplu boykot hareketi zamanı hepimiz birlik olalım!!(BUNU HERKESE YOLLA ŞEHiTLERiMiZ iÇiN)

gibi....
güncel Önemli Başlıklar