bugün

milletin cinsel tabulardan ve o kaba, ataerkil ve kadını bir çeşit aşağıda gören o anlayıştan uzaklaşması için mutlaka olması gerekendir. Seks denince insanların aklına hemen sokuş-giriş-koyma gibi şeyler geliyor. Yani iki oral bi attırma, tamam seks bitti gibi. Halbuki asıl seks, ya da cinsellik denen şey, milattan önce hint felsefeseinde olan; hem kendini hem de karşı tarafı tanıma ve haz noktalarını bilme, vücudun tüm hücrelerini hissetme ile mümkündür. kamasutra felsefesi "haz almak için haz verme" ilkesine dayanır. Bunun için de tabiiki de bazı şeyleri bilmek gerekir. Kısacası okşama,öpme,dokunma,sürtünme dir gerçek sekse duyguyu ve hazzı veren şey. Tabii bu işin bir çok detayı var ama milleti boşu boşuna duşa sokup su israfı yapmayalım. isteyen araştırıp öğrenir.
hiçbir kız veya hatun gitmeyeceği için erkek erkeğe şekilden şekle girmece şeklinde işlenen, sonucunda da birçok kan davası ve cinayete neden olabilecek eğitim hali.
- arkadaşlar kirayı ödeyemedik
+ eee?
- herkes kamasutra pozisyonu alsın.
--spoiler--
- evet hanımlaar şimdi sağ bacağımızı kafamızın üzerinden geçirip...
+ bööle mi hoca! hışş bööle mi yapalung
- hanımefendi lütfen dediğim şekilde. sözümü bitiriyim size de yapmanız için zaman vericeem.
+ hişş bibakbi. hocaa bibakbi. bööle de hoş oluyo haa. hışş. vışşş.
- lütfen salonda boşalmayın daha önce de uyarmıştım ama.
--spoiler--
pratik dersleri büyük ilgi görecektir.
eğitmenin de author olacağına dalalettir.
(bkz: eğitim şart)
(bkz: yaran başlıklar)
abazan milleti tarafından büyük ilgi toplayacak hadise.