bugün

ortaya güzel parçalar çıkmasına vesile olan kızdır, bacımızdır.
incir reçelinden bu yana kafamızı siktiren kızdır. 3 akorla yapılan şarkılar duymak istemiyoruz ulan artık!
hayali kahraman.
emre aydın'a çektiren kızla aynı kişi olabilir.
herifi dinleyen mala bağlıyor. o kızı bir bulursam var ya çok pis üzmek istiyorum. yahu kusura bakmayın da bu adamın ismi uzun zaman geldi geçti gözümün önünden hiç açıp dinleyesim gelmedi. yılbaşı akşamı okan bayülgen'e bakayım dedim biraz, bakmaz olaydım. anasını satayım insan kitleniyor ister istemez dinliyorsun. daracık karanlık gece içinde, daracık ruhunun içine kalın-damarlı bir penis girmiş gibi hunharca ruhumun sikertilmesini yaşadım. 2 parça daha dinleseydim garanti asmıştım kendimi uzun zamandır çalışmadığım için kullanmadığım kravatlarla.

o kızın ben var ya! çıkmasın karşıma. çıplak vücuduna incir reçeli döküp karıncalara yem etmezsem adam değilim.
'a' ları söylettirmeyen kızdır.

isyyyeeeeaaannn.
Ben bu adamı niyeyse Teoman'a benzetir dururum. Teomanında zamanında aşk acısı çektiğini düşünüyorum.Çünkü bir acı olmadan bu kadar dokunaklı şarkılar yazmak mümkün değildir gibi geliyor. Bu kadınlar insanlara neler yaptırıyorlar azizim. Erkek her ne kadar umursamaz, "cool" olarak gözükse de fırtınalar kopar, kopartırır. işte bu sebepten bu sanatçılar bu kadar üzen kadınlara saygı duyuyorum. Hem ne demişler her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır.
o kız bu adama çok fena koyup geçmiş adam hala kendine gelememiş.