bugün

sesine soluğuna sokuvermek istiyor insan pervasızca. ne iniş ne çıkış, bu kızlar nasıl canlılar hey yarabbim ne buluyorlar böyle adamlarda. ulan ses yok tip yok. karakter desen duygusal- huzursuz gay karışımı bir şey. hele o klip var ya o klip... allah belasını versin ya. o sigarayı tellerin arasına sıkıştırması, parçanın sonunda o damlanın sigarayı söndürmesi... birader sen nasıl bir emo sun? hangi bayrağa selam veriyorsun? neyse sinirlenmiycem. harbi isyan ettirdi.

sonradan gelen edit: hay amına koyayım ne seveni varmış.
artık, maalesef ortalık parçası oldu.
çıldırtan şarkıdır.20 yıl akdeniz akşamlarını çektik

10 yıl da bu şarkıyı çekeriz.nedir bizim günahımız.o sigarayı kıstırdığın gitarın sapı var ya...
adam kafayı çekip şarkıyı söylüyo parçayı anlayabilmen için seninde kafayı çekmen gerekiyo ayıkken dinlersen aga bu adam nediyo dersin.
sabah işe gelirken radyoda bir kanalda bitiyor diğer kanalda başlıyor. günde mutlaka 10 defa dinliyorum şu şarkıyı yoruluyorum artık dinlerken lan. filmdeki kız AIDS hastalığına yakalanmış diye s.kemedi, şimdi şarkılarıyla bizi s.kiyor adam.
insanı stockhol sendromuna sokan şarkı. tecavüz ediyo beynime resmen ama seviyorum, napayım?
(bkz: tecavüzcüsüne aşık olan kız).
(bkz: ergen şarkıları) *