bugün

Esedcileri üzmüştür.

Yalnız ölü insan görsem şaşırmayacağım artık. O kadar çok gördüm ki.
aşağılık yandaşların ne kadar iki yüzlü alçaklar olduklarını bir kere daha görmemize vesile olan askerlerdir.

ulan şerefsizler, o askerler suriye'ye yeni mi gittiler? iran yılların yılıdır askerleriyle suriye'de... hani sizin sucukçu muhasebecisinin ve de hırsız bakanlarının zarrap'la birlikte iran'a uygulanan abd ambargosunu delmek için çırpındığı yıllar... hatırladınız mı? onlar bir yandan iran'a maddi imkan sağlamaya, diğer yandan kendi ceplerini doldurmaya çalışırken, iran askerleri onların sağladığı parayla "mücahit" dediğiniz kişilerle savaşıyorlardı suriye'de...

madem bu kadar cihad tutkunu, mücahit yanlısısınız, haçlı ordusuna (ha şii ordusu ha haçlı ordusu değil mi?) para sağlamak manasına gelen bu alçakça ihanete neden sesinizi çıkarmadınız a alçaklar? lağım patladığında neden "paralelin oyunu" deyip geçtiniz?

şimdi hiç utanmadan iran aleyhine yazıp çiziyorsunuz buralarda. "tüh alayınızın sıfatına" diyeceğim ama yüzünüz yok, tükürüğüm boşluğa gider. lan aranızda numunelik tek bir delikanlı yok şöyle sağlam bir öz eleştiri yapan. sizde gram adamlık olsa önce öz eleştirinizi yapar, ondan sonra saydırırsınız iran'a.
çelişkiler içinde yüzen göt kılının kendi götünden uydurduğu bir şeyleri ulusalcılara yamamasına vesile olan askerlerdir.

ulan sen önce kendi çelişkinin hesabını gör de onsan sonra başkalarından hesap sor a yüzsüz.

gördüğünüz gibi hiçbir kaynak göstermeden sallıyor da sallıyor! ulusalcılar içinde dediklerini diyen kimse olduğunu hiç sanmıyorum, duymadım. belki perinçek takımı... iyi de ulusalcılar onlardan mı ibaret?

üstelik ben senin şahsi çelişkinin üstünde duruyorum. bunun karşılığı bir grubun içinde olduğunu iddia ettiğin bir kesimin çelişkisi değildir. bak ben ulusalcıyım, buradayım, dediklerini diyenlerden değilim, sana da mensubu olduğun grup üzerinden değil, şahsen yükleniyorum.

silkmişim grubunu, şahsen neden böyle çelişkili bir tutum içindesin diyorum.
sucukçu muhasebecisi ve hırsız bakanlarının esat'ın baş destekçisi iran'a uygulanan abd ambargosunu kırmak ve de ceplerini doldurmak için neden çırpındıklarını sormamıza vesile olan askerlerdir.

şu rezil yandaşların haline bir bakın! kalkmışlar esat'ın, iran'ın yaptığı zulümleri sergiliyorlar! ulan anlayışı kıt hıyarlar, ben söz konusu taraflar zulüm yapmıyor demiyorum, "neden hala bu zulümleri yapan iran'a arka çıkan sucukçu muhasebecisi ve hırsız bakanlarının göt kılı olarak kalmakta ısrar ediyorsunuz?" diyorum.
Savaştır anlarım düşman bellidir vurursun. Be kardeşim sivil halktan ne istiyorsunuz. Esed denilen yaratık bide ortağı rusya ve iranlılar niye pisleşiyor? Allahsız kitapsız cehennem odunları. Birde hz ali hz hasan ve hz hüseyin diyorlar. Ulan adlarını bile ağzınıza almayın kitapsızlar. Adlarını kirletmeyin bu insanların.