bugün

halay çekerken bi anda ortamdan uzaklaşıp yanlışlıkla başka bir şey çekmek.

o anı düşünün. hazır elde mendil de var. bi yandan halay, bi yandan...

ayrıca halaya kaldırılan damadın gerdeğe girememeye tepki olarak gerçekleştirdiği eylemdir. halaya bi renk, canlılık gelir. ortam pür pak olur.
yöresel masturbasyondur,
kadlrıdım kaşları inmiyor da efendim*, ne acaip fantezileriniz var sizin.
(bkz: abiye bi dürüm çek)
(bkz: halay olsan çekilmezsin)
- abi tutsana ucundan halaya katılalım.
- s.ktir git lan!
(bkz: halay da cekerim otuzbir de)
(bkz: cocuk da yaparim kariyer de)
insanlar halay çekerken el ele tutuştukları için, eğer olay mağduru da potansiyel sapıksa işi hemen bitireyim mantığıyla yapmış olduğu hareket, çekinti.
(bkz: aynı anda amuda kalkıp 3 ters takla atmak)*
grup seksin olmazsa olmazı.

geçen halay çekiyoruz yine hasan dayı, rüstem felan. hasan dayının etli memeleri beni tahrik ediyordu..rüstem ise elindeki mendili göğüs uçlarına giderek bizi baştan çıkarmaya çalışyordu ibnenin dölü. biliyo deyyus boşolmadıgımı. oydu buydu derken hasan dayı dürüme sarıldı. biz daha da heyecanlanmıştık...
*
halay çekmeyenlerin fantezisi. bu patolojik durumdan nasıl bir çıkarsama yapılabilir?
(bkz: dostum halay demişsin ama bu osbir)
serce parmagı yerine dalganın kullanıldıgı halaydır. toplu katliamdır.
Halay çekilirken, düğün sahibi tarafından geceye özel hediyeleri dağıtmak için bir şans kutusu içinden 1 den 100 e kadar olan numaralar arasından 31 sayısını çekerek şans oyunu için bekleyeceğiniz şanslı numaranıza verilecek durum değerlendirmesi.
(bkz: halayda zencinin yanında olması)
(bkz: zenciyle halay çekmek)
birbirini orasından burasından tutup grup seks temalı halay çeken yurdum sapıkları durumu.
abazanlıkta son nokta.
- sunu bi tutsana birader, yoruldum ben.
+ kendin gibi mi sandin lan beni, ipnetor.
- mendili diyorum be kardes. icin fesat be...adama halaybasilik teklif ediyoruz begenmiyor ya.