bugün

ironiktir , komiktir.

sen 800 lira maaş al aç gibi yaşa sonra gel 12 yıl iktidarı boyunca dört yüz milyar doların üzerinde vurgun yapan ve bir o kadarda bu ülkeyi borç batağına itenleri savun.

sağdan soldan duyduğun salak salak ''ekonomi iyiye gidiyor vb '' gibi yalanları aç karnın guruldarken say , sonrada cahil denildi mi kız , dişlerini sıka sıka ağzını köpürte köpürte saldır.

bu ülkenin kafası basan çocuklarıyla aranızda 50 yıl var zihinsel olarak ey akepeli kuşak , senin cehaletindir bizleri bu hale getiren ve malasef her yerde de senden çok var.
körü körüne inanmış ve güvenmiştir sadece. Çoğu saftır ne internet denen olayla haşır neşirdir nede gazete okur. Hafta sonları gittiği ilçe teşkilatında ikram edilen çayla birlikte "hökümetimiz şöyle iyi" masallarını dinler ve tatmin olur.

"onlar okumuş adam ben mi bilicem onlar mı bilecek" diyede yorumunu esirgemez şüpheleri olduğunda. Garibandır sömürülmektedir kullanılmaktadır. ben o adama zerre kızmıyorum hala akp li olduğu için. hani şu "hüloğğğ" diye bağıran kadın vardı ya hah işte ona da kızamıyorum. gülüyorum ama kızamıyorum. * Ancak her boktan haberdar olup hala inkar eden yavşaklara tahammül edemiyorum. Arpası kesilecek diye eşek gibi anıranlara tahammül edemiyorum.

Hala akp'yi bilinçli olarak savunanların bir çoğu para babasıdır. Gizli zengindir... akp geldiğinde 1 evi 1 arabası varsa şuan 4 evi 2 arabası olan adamdır.
göt kılıdır. hülooğğ'dur.
asgari ücretin 88 lira olduğu günleride görmüştür.
bu başlık altında bile 86 milyar euro'nun ne demek olduğunu bile hayal edemeyen bünyelerin hükümeti kurtarmak için kıpırdanmalarıdır.

yuh lan size .
Teröre harcanan para, 400M $. Sadece son yıllarda yapılan vurgunlar, 86M Euro.
Düşünsenize ülkemiz daha barışçıl olsaydı, yönetimimiz daha az hortumcu olsaydı(genel anlamda). Bugün milli servetimizde, her yeni evli çiftin dahi bir evi bir arabası olacak kadar parası olurdu belkide. Üzülmemek elde değil.