bugün

tsk nın sınır ötesi hava operasyonlarını engellemek ve olası bayram sonrası kara harekatına karşı çıkan bölücü yandaşlarının
sınıra ve kandile çıkmak için kolluk kuvvetleri ile çatışmaları sonucu ölmeleri.

http://www.haber7.com/hab...han-hayatini-kaybetti.php

üzüldüm mü asla. daha bugün hakkari de 3 şehit var. mayın döşeyen pkk lılara
göz göre göre ses etmeyen yandaşların sonunun aynı olması dileğiyle.
eylemlere başlangı zamanlamaları manidar olduğundan üzülünmeyecek olaylardır.
neden devlet karşılık verince barış çığırtkanlığı yaparlar da bunca zaman beklerler anlaşılmaz.
adı üstünde canlı kalkandırlar.

acaba kime kalkan olurken ölmüşler ki..
bugün 3 kardeşim daha öldü onları şehid edenlerden hesap sorulmasın, katillere dokunulmasın diye güvenlik güçlerine saldıranlardan biri hayatını kaybetti diye üzülmem mi gerekiyor ezbere mağdurlar.
silahları susturmak için gotte bombaların patlaması nı beklemek şart değil di. şimdiye kadar nerdeydiniz. zerre kadar sikim de olmayan insanlar.
(bkz: bugün aldığım en güzel haber)
kendi erimizi alnından vurmamız, iki terörist görünce otuz askerimizle mevzimizi terketmemiz durumları baz alındığında artık normal karşılamak zorunda hissettiğim durumdur.
pkk'ya karşı yürütülen operasyonu önlemek için canlı kalkan olanların hakkettiği bir olaydır. hiç üzülmedim. oh olsun dedim

bugün 3 şehit verdik yine. şehitlerin sayısının haddi hesabı yok daha neyin kavgasını savunmasını yapıyorsunuz?

onun yerine acımızı paylaşsaydınız o zaman saygıyı hak ederdiniz işte.
kimin için orada oldukları belli olan insanlardan birinin ölmesi, 3 şehit daha verdiğimiz bugün hiç de üzücü değildir. silahsız insan, barış vesaire bırakın bunları. bir taraftan barış deyip, barış için yürüyoruz deyip diğer taraftan aynı amacı güden soysuzların üç fidana kıyması ortada üzülecek bir insan olmadığını gösterir; 3 şehit vardır, 3 kardeş, 3 ağabey vardır, o kadar.
(bkz: artık ne canlı ne kalkan)
yıldırım ayhan/#12960298
benim emir komutam sırasında olsaydı bu tür bir eylem aralarına el bombası atar suçu da onların üstüne atardım:"askere el bombası atmak isterken elinde patladı". ah ulan rıza. neden bana denk gelmez ki bu tür şeyler.
savaşın hiç bitmeyeceğini gösteren durumdur.
amacı sınır harekatını engellemek olan kişi barış için orda değildir.
barış için canlı kalkan olmak tsk nın önünde durmak değildir.
her gün şehit haberleri duymaktan acı verici değildir.
1 ayda 40 askerimiz öldüğünde de kandile yürüselerdi üzülürdüm anlardım ama fırsat buldukça devleti kışkırtan her gün mayın döşeyen bir örgüte haklı operasyonlar yapılınca sınıra yürüyorsanız kusura bakmayın üzülemem.
gerçekse çok mutlu oldum.

gerçek değilse, inşallah gerçekleşir.
öldürülen bdp üyesi yıldırım ayhan'ın göğsünde açılan kocaman yaraya bakarsanız, kürt sorununu göreceksiniz orada. devletin imha ve inkarda ısrar eden yüzünü göreceksiniz:
http://www.evrensel.net/news.php?id=12604
olur mu hiç? onların verilmeyen hakları var, gerillaları bu haklar için çarpışıyor dağlarda. onlar da buna destek oluyor. ama bizim mehmetçiğimiz, 3-5 tane çapulcu ve kendini bilmezin, daha amacının ne olduğunu bile bilmeyen götü kalkmışların 'sahiplerinin çıkarları' uğruna şehit oluyor. bizler de burada btö'ye destek için canlı kalkan olan leşlere üzüleceğiz öyle mi? hadi oradan.
haberdeki bir yoruma takıldım. gerçekten de doğru söylenmiş. teröristler askerlere saldırırken neden canlı kalkan olmadınız? madem barış istiyorsunuz o zaman aklınız nerdeydi? şimdi bu olayı kınayan, bu şerefsizin ölümüne üzülenlerin bu soruya cevap vermelerini istiyorum.
içimin yağları eridi

deyimi ile sevindiğim olaydır.