bugün

meclisteki hakan şükür tipi pivot milletvekili eksikliğini giderecek olaydır.
bir gol de mecliste atacak olmasıdır.
bu işi de futbolu gibi iyi başarıp erbakan gibi bırakmayacak olması muhtemeldir.
muhtemelen gerçekleşecek olan hadisedir. şimdiden hayırlı olsun.
Futbol sahalarında Gülen cemaatinin temsilcisi olan şükür'ün adaylığına bu kadar şaşırmamak gerek.
kamer genç'e kafa atması muhtemeldir.
italyan parlamentosu' na transferini beklediğim kişidir. dinimiz amin.
saffet sancaklı'yla beraber meclis futbol takımının ileri ikilisini oluşturacaklarının habercisidir. türk siyasetine ne vereceklerini çok merak etmekteyim. bir de şöyle bir kehanetim var ki: muhtemel akp iktidarının 3-4 sene sonraki spordan sorumlu devlet bakanıdır hakan şükür.
kürsüye çıktığında önümüzdeki seçimlere bakacağız demesinden başka bir şey beklemediğim adaydır.
cemaatçi topçunun layığını, ödülünü bulmasıdır.

yeah..
spor bakanı olması en muhtemel milletvekili adayı. zira sporun içinden geliyor olması da spor bakanı olması yolunda en büyük faktör. hangi partiden olduğu ise kesinlikle önemli değildir. önemli olan sporun bilen birinin bu işin başında olmasıdır.
istanbul 2.bölge 4 sıradan giren ve seçilmesi kesin gözüyle bakılan hakan şükür için milletvekilliği şimdiden hayırlı olsun. çok yerinde bir karar alıp seçimlere gitti türkiye ondan çok şey bekliyor. spor alanında iyi işlerin altına elini sokacağına inanıyorum. sanırım akp nin hedefi spor bakanı olarak görev vermek.
"millet"in kendine yakisani giymesidir...

vekili hakan sukur olanin burnu necasetten kurtulmazmis...
meclis futbol takımının 4-5-1 oynamasına sebep olacak olaydır.
meclisspor'da oynayacağının göstergesidir.
Hakan Şükür'ün gollerine mecliste devam edeceğinin göstergesidir. Oyuncu değişikliğiyle kalecinin yerine halkımız sahaya girmektedir.
aynı zamanda levent özçelik'inde meclis başkanı olmasını ve hakan şükür konuşurken anlatım yapmasını istediğim durumdur.
gün itibariyle gerçekleşmiştir.
(bkz: millitakımvekili)
hayaldi gerçek oldu.
feto ilk kutlayanlardan biridir sanırım bu durumu.
Utanç verici durumdur.Mecliste aydınların profesörlerin olması gerekirken bu adamın ne işi var diye düşünmeme sebep olmuştur.
aydın diye nitelendirilmiş insanların bir ampul kadar faydası olmamıştır bu ülkeye.
en azından denemeye değer diye düşünüyorum. neticede bir alt yapısı olmadan böyle bir işe de kalkışacak bir insan değil hakan şükür. en azından biz öyle tanıyoruz.

gereksiz not: fenerbahçeliyim.
fetto amcasına teşekkür etmiştir.
iki cümleyi bir araya getiremiyor orada ne konuşacak düşünülesi bir durum.