bugün

arkadaşlar bu giydirmeyi hadiseye yapmadan önce cinsiyetim erkek ve kesinlikle eş cinsel değilim akp, chp yada mhpli de değilim siyasi görüşüm yok hepsinin canı cehenneme evet arkadaşlar hadiseyi sanatçı sanmak şu anda aydındaki yaklaşık 10 bin tane gerizekalı insanın yaptığı salakça eylem, durumu kısaca özetliyeyim seçim zamanındayız malum aydın belediye başkanı (aydın aslında büyük şehir ama isimde, normalde ben bu şehirde otobüse binmiyorum o kadar küçük) chp'li belediye başkanı özlem çerçioğlu şehrin en önemli yerine tam merkeze otopark yaptırdı, ismi otopark alanın yarısı salakça bir su fışkiyesine yarısı da çiçek böceğe gitti, o yer için daha neler neler yaptırılabilirdi, neyse şu anda yapıldı zaten seçim yatırımı olduğu her yerden belli konser var diyede hadiseyi çağırmışlar içimden de dedim keşke önce insan sonra sanatçı olan biri çağırsalardı, örneğin: cem adrian, duman, teoman hayır beleş konser veriyorsun bari şarkıcı çağır kliplerinde götünü başını açıp hayran kitlesi toplayan (abazanlar) konserlerinde orijinal ses yerine flay beck yapan (gerçek yazılışını bilmiyorum) yapan insanı çağırmışlar orijinal sesleri de kötü oluyor ha bu insanların, açıyorlar efendim teyip'den müziği bizim salak halkımızda dinliyor ondan sonra hadise sanatçı oluyor klipleri fotoshoplu sesleri fotoshoplu ünlü oluşları çıkışları kim bilir kime verdiler, 10 bin kişinin düşüncesi aaaa hadise geliyormuş la gidelim izleyelim şunu, benim düşüncem lan gidin amk izlenecek başka orospumu kalmadı, aynen böyle efendim sanatçı dediğinde ses olur ben bu ismini siktiğimin kadınında ses göremiyorum klipleri mağlum her yeri açık googleye bile hadise yazdığınızda ilk çıkan şeyi herkes biliyor, rengarenk bir fışkiye yapmışlar salakça sular falan attırıyor, bugün geçiyorum oradan insanlara bakıyorum arkalarından videoya çekenler bile vardı, lan insanlar ne gerizekalı diye düşünüyorum, recep ivedikin de dediği gibi bu kadar gerizekalı insan bir araya toplanmış 2014 aydınında bunu görmek beni gerçekten üzdü, bizim halkımız gerizekalı efendim hande yener, hadise, demet akalın, lan neredeyse tüm kadın şarkıcılar kliplerinde cinsellikle fun kazanıyor bir kaçı hariç onların sesi var şebnem ferah, ebru gündeş mesela, içim bunaldı lan akşama doğru oradan geçerken bir sürü insan toplanmış kadını bekliyor lan ne fark var ki sokaktaki rastgele gördüğün bir kadınla hadise arasında ne fark var ki ha doğru sokakta gördüğün büyük ihtimalle orospu değildir, ama hadise evet öyle ve insanlara ters yönde yürüyorum her insan oraya doğru gidiyor orospu izlemeye, ben ters yöne ama odaya girdiğimde 3 arkadaşımdan 2'sinin odada olduğunu görmek onların o salak kadın için gitmediğini görmek üniversite gençliğinin bir farklı olduğunu görmek beni gerçekten mutlu etti, orospu olmayan gerçek sanatçılar bol efendim onları dinleyiniz. not: cemaatçi de değilim, yazar ismimden de anlaşılabilir bir de hesabım çaylağa alındı eğer bu entryi yazabilirsem sonunda şükür yani 100 yerini değiştirdim.
güncel Önemli Başlıklar