bugün

Sen buna hatun demişsin ama bu bildiğimiz (bkz: candice swanepoel)
Bir tatlı, kültürlü, sempatik ve ilgi göstermeyi seven hatun değildir.
vardı bundan bi tane benim çevremde. kız cidden acayip güzeldi, bi o kadar da seksiydi. bi einstein bi newton olmasa da o zaman hepimizden zekiydi aynı zamanda hırslı ve çalışkandı zekasını kullanmayı bildi bu da kız için başarı getirdi. şu an önünden bile geçemeyeceğimiz bi okulda okuyo. e bi de babadan zengindi. aynı zamanda baya sosyaldi de uzun bi ilişkisi falan vardı.

(bkz: where is the adalet)
güzeli çıkar ayynı ben..
güzel beyler eqlesin..
oha benim..
uyan qızlar eqlesin.
Zengin değilim sayılır mı. Öğrenciyiz sonucta.
Son 3 ten zengini çıkar ben.

Zeki ve başarılı. Hadi gizel de olalım, aynalar kıskanmasa da bizim de çekemeyenimiz var hoho. Şaka şaka ahah.

Bu arada Çekemeyene anten öneriyorum. ve evet seksiyet sıfır.
güzel seksi zeki zengin başarılı yı çıkar ben.
başarılı her hatun kendini güzel, zeki, zengin ve seksi zanneder. sorun şu ki birçoğu sadece başarılıdır. başarı da geçicidir. dimyata pirince giderler ama evdeki bulgurdan olurlar. sonuç buruşuk, kedili, yalnız ve yaşlı kadındır.
Kraliçe'dir. Böylesi bulunmaz ama milyonda bir ihtimal belki..
(bkz: melis)*
(bkz: jennifer lawrence).
son ikisine sahip olduğunda,
ilk ikisi konusunda pek zorlanmayacak hatundur..
Kafasi rahat hatundur.

Sevdigi adamda yaninda olsa daha allah'tan ne ister ki...
Hiç bi zaman mutlu olamaz.doyumsuzdur.Bi süre sonra gülümseyisini de kaybeder.herkes ona gerizekalı gelmeye başlar.yeni ve farklı şeyler arama umuduyla kötü şeyler yapabilir.
çocuklukları travmalı geçmiş oluyor çoğunun. ama asıl sıkıntı bunlara yetmek çok zor. evlenilemiyor bunlarla. pazar günü 11 de kahvaltı yapıp sonra yayılıp bi film izlenemiyor. her anları dolu dolu yaşamak istiyorlar. ama bi güzel özellikleri var çoğu aldatmıyor. dürüstçe bir şeyler olmuyor deyip hayatlarına devam ediyor. güçlü oluyorlar. onların amlarına koyayım ben. bi insanın hiç bi açığı olmaz. bi açığı olsa aslında yetmek kolay olacak.
lezbiyendir.
coco chanel
natalie portman
güzel mi tam bilmiyorum ama agatha christie.
(bkz: maria sharapova)
insan özenmiyor değil ama gerçekten de güzel bir şey değil. böyle şeylere özenenler için demosu olacak vereceksin bir ay iflahları kurusun sonra anlarlar ortalama güzellikleri.
fazladan varsa bi tane de bana lazım olan hatun.
seçici hatun.
Türk erkeklerine göre; zengin kızların hepsinde bu özellikler vardır.
al pacino'nun filmindeki "simone" dur.