bugün

eğer hitap ettiği kesim 15-25 yaş arasıysa avucunu yalamaktan öteye gidemeyecek erkektir.
(bkz: benim olum bu)
(bkz: sen erkeksin büyük düsün)* sloganını benimsemis erkekdir.*
bir şekilde özgüveni olan erkek.
medeni cesaretiyle herkese örnek olASI ERKEKTiR.
öküzdür.

senin ne haddine lan mal. nasıl bakarsın güzel kıza densiz?

bence çirkinleri sabun yapmalıyız.

o kadar güzelim ki kimseyi bana bakmaya layık görmüyorum.
ülkemizdeki bakmaya kıyılamayacak kadar güzel olan kızların yanındaki öküzleri gördükçe, önemli bir kısmı başarılı olan erkeklerdir. o yüzden diyorlar ya; "hint kızlarıyla türk kızları birbirinin aynısı, ikisi de öküze tapıyorlar." diye.
hahaaaayyyyttt diye itin götüne sokup, orada kalmasını istediğim erkektir. bre zındık, seni ne yapsın güzel kadın. zenginsen o başka, bir kez daha inanırım yukarıdakine. zira bir kapını kapatmış, bir diğerini açmıştır.

benim derdim, çulsuz ama hala, el üstünde tutulması gereken çirkin kadınları beğenmeyen, darı ambarı aç tavuklarıyla. oğlum senin hiç kendine saygın yok mu, nedir senin derdin? eğer bi çirkin kadından onu reddettiğini duyayım, o tipsiz suratını it oynamış yonca tarlasına çevirmezsem...

-voyvo abi, neden ya nedennnn:(
+ay canım benim ne oldu
-reddetti beni, köpek gibi aşağıladı bi de :(((((((
+kim len, ağlama olum tipsizsin zaten iyice midem bulanıyor, sümüğün de aktı zaten
-nurtennnnnnn, halbuki hoşuna gider diye naber qısssss, bu aqsham qorushelimmi diye yazdım mesenede:(
+yaradana inanmasam, yarardım lan senin o armut kafanı, defol git burdannnnn
-abi bokunu yiyim bi konuş benim yerime
+ay bayılazaaaam, layörü gittt tipsizzz
4 lerin 4 lerle 7 lerin 7 lerle olabileceğini bilmeyen erkektir. ha 4 ün yanına + para ya da statü koyarsan iş değişebilir.
yanlış anlaşılmasın ama;

(bkz: anuna bile koyarım)
backgroundunu merak ettiğim özgüven sahibi erkektir. Vaay hatuna bak bir de yanındaki lavuğa bak cümlesindeki lavuk budur.
10 teklifde 1 tutturma oranıyla da olsa güzel kızı avlayan erkektir.
gerçekten seviyorsa her zaman şansı olacak erkektir. çirkinim diye üzülmemesi gerekir yakışıklı olanlardan daha zekiyse kızı götürür.
yazılan kıza büyük eziyettir.
ben kızlara yazmam kızlar bana yazsın diyen ve tek kalan erkektir.
başarılı da olur. ne bulur bu çirkin, tipsiz, bi'acayip erkeklerde kızlar anlaşılmaz asla...
zenginse neden olmasın?
doğa kanunudur.
(bkz: bırakınız yapsınlar bırakınız yazsınlar)
özgüveni tavan yapmış erkektir.
Dış görünüşe önem verilen dünyamızda egosunu bu şekilde tatmin etmeye çalışan ama başarısız olan erkektir.
haddini bilmeyen bir ergen çeşididir.
yazıyorsa bir bildiği vardır.herşeyin yakışıklılık olmadığını bilir.
(bkz: #7463627).
bütün güzel kızların kendine rezerve olduğunu düşünen yavşakların laf attığı erkektir.
ağzı laf yapan erkektir ya da karizmatiktir.
yazabiliyosa iyi özellikleri vardır. kendini sevdirme yeteniği vardır. yoksa kız yanına dahi yaklaştırmaz.