bugün

"güzel olmasan da kız arkadaşım yok bari sen ol." demenin daha bir asortik şeklidir. erkeğe uyarlandığında;

(bkz: yakışıklı değilsin ama karizmatiksin)

daha da beteri;

(bkz: güzel değilsin ama nefes alıyorsun)
büyük ve dik göğüslerin, yuvarlak dolgun kalçaların, uzun kılsız bacakların var ama yüzün götüme benziyor demenin bir başka yolu.
"aslında bir boka benzemiyorsun ama her türlü giderin var" demekle eşdeğer bir cümle.
(bkz: giderin var)
Çekici bir kadına hiç kimse "güzel değilsin" demez.
'neticede efes alıyorsun bebeğim' düşüncesini alt metninde taşıyan cümlecik.
(bkz: değişik bir tipin var)
kısacası "at gibisin amk" demeye varan cümle.
yazar burada demek istiyor ki; "ihtiyacım var, niyetim bu, geleceksen de buna göre gel, yorulmayalım ikimiz de roleplay veya foreplay için".
ilk işitildiğinde evet doğru şöyle bir soğuk duş etkisi yaratır. Daha sonra aynaya bakılır nerem çirkin diye sorulur ve egonuz esnekse bulunur. işin çekicilik kısmı keşfedildiğinde ise asıl silahın bu olduğunu,masumiyetin de gayet şehvetengiz olduğunu ancak yaş ilerledikçe hiç bir şeyin şeytani bir seksilik kadar etkili olamayacağı anlaşılır. Bu farkındalıktan sonra, silah ele alınır,çirkinliğin vermiş olduğu özgüvensizlik atılır dekolte açılır,en büyük rakibiniz masumiyetle savaşmak için de bolca kitap okunur,yazılır sohbet edilir hop üstüne de sağlam oturtulmuş bir siyasi ideoloji. Ve işte tamamdır açık kapatılır, artık güzel değilsin denilen söylem 'sen de bir şey var beni çeken,çözemiyorum' a kadar gelir.