bugün

çok sigara içtim.utanıyorum.
7:30'da kalkış 12'inci sigaram ben de utanıyorum
bugün ne istediğimi bilmiyorum ve artık eskisi kadar cesur olmadığımı farkettim huzur istoyorum sadece .
Artık yaşlanıyorum sanırım. Dün gece bunu farkettim... Aslında sadece benden kaynaklanmasa da genede performansımı beğenmedim. neyse önümüzdeki maçlara bakacağız artık. *
evde yalnız olduğumdan tuvaletin kapısı açıkken işedim. Utanmalı mıyım?
bugün yolda yürürken yerde bir 50 tl gördüm. almadım. etrafta da kimse yoktu.
Bu gece gozluklu makiyato ile evliligimizin üçüncü günü olacak.
Pazartesi sınavların üstüste dayanacak olmasına rağmen burda fink atıyorum utandım.
Götümden antibiyotik yedim yine. Tam ağlamayı tutturacaktım ki, havale geçirmiş bi bebek getirdi şoka girmiş bi anne. Kendimden utandım. Sustum.
bunların neresi itiraf şimdi. mesela ben size anlatayım. itiraf ediyorum arada bir ot içerdim ( evet kızlarda içebiliyor). bir gün evde kendim yetiştirmeyi denedim. yoğurt kabına ekip odamda ki camın önüne koymuştum. annem farkedince fesleğen olduğunu söyledim. iyi onu balkona koyalım orda büyüsün dedi. beni korku sarınca yok ettim tabi hemen. üzgünüm anne sana yalan söyledim.
morria için lezbiyen olurum. itiraf iki.
görsel
Dün stajım bitti ama hala lanet olası bir şekilde çok yoğunum. Birkaç hafta daha böyle gidecek...
Reza Zarrab, Süleyman Aslan'a her konuşmasında rüşvet vermek zorunda kaldığını anlattı.

“Hatta öyle ki bir süre sonra her imza için rüşvet vermekten kurtulmak için,
imzasını bile taklit ettirdim” dedi.

kaynak: can ataklı. ilginç başlık ve detaylar için burdan: " ayakkabı kutusu üniversitesi ne oldu ?"
http://www.sozcu.com.tr/2...ersitesi-ne-oldu-2116554/
görsel
görsel
görsel
"Ben birini sevmiyordum...
O da beni sevmiyordu

Bir gün bir yer için randevulaştık...
ben gitmedim...
O da zaten gelmemişti."

not: alıntıdır...
şudur:

görsel