bugün

şanssız olduğumuzu gösterir. müsaade buyur anlatayım:

1) putin:

herif ayıya biniyor babako. ayıya biniyor ya. kimse rererö demesin. olm ayıya binen devlet başkanı mı olur?

binmedim diye açıklama yaptı ama bindi ya. binmediyse bile hiçbirimiz "ya yoğ amığaa" demedik. adama kondurduk yani direkt. bence bindi.

2) maduro:

adam bir ülkeye gidiyor, "ya sizde şu dizi var efsane ya" diyor. düşünsene türkiyenin devlet başkanıyım, kolombiyanın dizisine hastayım.

3) trump:

saçını sakalını siktiim devesi her hafta sıkılıp bir yere sarıyor. uyanıyor ben sınıra duvar örücem diyor. uyuyor yarın çine kota koyayım diyor. sıkılıyor kendi devletinin kurumlarına gider yapıyor sonra u çekiyor. sırf saçından bile karikatür gibi adam olduğu meydanda.

4) trudeau:

manken gibi herif amk. olm o tüm bildiklerimiz yalan mıydı* yakışıklı çocuklar, taş gibi kızlar asla okumazlardı hani* herif başbakan olmuş lan. koşuya çıkıyor üstsüz poz veriyor.

5) kim jong un:

paran olsa stres atmak için döveceğin tipteki adam, dünyanın en ayarsız ülkesini yönetiyor. canı istediğinde komutan astıran adam, 3 gün sonra güney koreye sıkıntıdan füze sallasa dünya savaşı kopacak.

daha unuttuğumuz bir dünya insan vardır. sinirlerim harap oldu amk. ya bir dönemde 2-3 ünü kaldırırdık ama hepsi birden aynı anda komuta kademesinde olunca insan bir tırsıyor ya. şöyle söyleyeyim kim jong un bu yazıyı görüp beni bir yurtdışı seyahatimde paketletse hangimiz şaşırırız babako? yapar ya.
hele bir tanesi, sürekli kandırılıyor. ota boka kandırıldık diyor.
nerenin başkanıydı, başkan mıydı, adı neydi vs. dilimin ucunda da...
neydi ya?

doğru bir tespittir.