bugün

bir taşla iki günah vurmuş insandır! birincisi yatağından gaflet uykusunu attığı gibi besmelesini çekmez üstüne üstlük ulu önder recep tayyip erdoğan öfkesiyle kalkar bu yataktan. biz mütedeyyin kesim olarak bu gidişata dur demek için elimizden geleni yapacağızdır. ancak sadece ve sadece biz gerçek müslümanlar değil diğer göstermelik müslümanların da bu konuya parmak basmaları gerekmektedir. hadi besmeleyi boş verdik peki ulu önder recep tayyip erdoğan düşmanlığı da ne ola ki? bunun affı yoktur. mahkeme-i kübra'da kafirlikten sonra gelse azdır bunun sırası. ancak umut bitmemiştir ulu önder, başöğretmen, kurtarıcı, yoksulun dostu yüce insan recep tayyip erdoğan zamanla küffarın kökünü kurutacak ve bize o namazların eksik olmadığı, alınların seccadeden kalkmadığı asr-ı saadet yıllarını tekrar yaşatacaktır.
besmele ile tayyip arasında bir alaka olduğunu düşünen bir yazarın açtığı başlık. Allahtan kendisine akıl diliyorum.
uykun gelmiş senin git uyu bence.
şimdi anlamadığım olay şu ne zaman böyle düşünen bir insana rastgelsem derler ki tayyiple dini bir değil bunları bir tutma vay arkadaş ne bok yediğinizin ve ne bok yemek isteyeceğinizin farkına varın.
şayet din tayyipse ateistim ben.
hbbia geri döndü zannettim o değilmiş, taklitiymiş, başlığa yazara ve arasındaki ilişkiye bakmadan ateist olmaya hallenenler çıkmış onlarada zaten diyecek birşey yok,
yani neymiş; akıl en büyük nimetmiş.