bugün

akşamları bi hikmet enerji ile dolan vicudun bütün gece ısrarla uyumayı reddedip, sabah ezanı ile aniden bütün enerjisini kaybetmesi durumu.

--ayrıca--
genelde üniversite öğrencilerine verilen özel yetenek
--ayrıca--
o güzelim gününü mahfetmiş olup, uyku düzeni de bir o kadar düzensiz olan kişidir. *
Şuan uyumaya hazırlanıyor olmayı gerektirir.
Görüşürüz çocuklar.
Normalde ben de bu saatlerde uyumaya alışkın olduğum için kendimi gece takılan tayfadan sayıyorum ama bundan sonra sanırım Kücük panter gelip ne zaman kaldırırsa o zaman uyanacagiz. Yemek yerken ve su içerken o kadar tatlı ki insan uyanmak için bir neden arıyorsa bir kedi kesinlikle hayatınıza mutluluk katabilir.

Sevecegimden çok emindim zaten ama ilk defa karanlıkta koluma dolanan ve gurul gurul gurlayan bir canlı ile uyuma deneyimim oldu çok heyecanlıyım ona verin. Hele elimi yaliyor ya allahım sana geliyorum.

(bkz: volkan Sütçüoglu)
birkaç haftadır sürdürdüğüm yaşam biçimi. bu sayede iki haftadır yaz sıcaklarını en hafif zararla atlatıyorum. gecenin sessiz, sakin ortamında aktif olmak çok güzel. herkesin yeni yeni uyandığı saatlerde ben uyumaya geçeceğim biyolojik saatimden özür diliyorum. vampirliğe evrilmek.