bugün

bursa nilüfer belediyesinin sloganı.

görsel
belediyenin cop kamyonlarina yazdigi uber slogan. eveet niluferdeyiz allah da belamizi verdi! simdi elele tutusup kiclarimizi kasiyalim ki niluferdeyiz.

pr politikalarina osurduklarim. bu ara biraz ihracat sistemim bozukta, ondan yani.
Seçim zamanı carrefour'un önündeki üst geçitteki yazı ve resmi, yasaklar münasebetiyle kapatılan slogan..
küçük bir ilçede aynı slogan. gülümseyin tırnovadasınız. *
arkadaşım sabah 8 den beri sular yok. şahsen bende gülümseyecek hal kalmadı. bursa büyükşehir belediye si sanırım nilüfere şaka yapıyor. duşa giricem giremiyorum. kokucam lan!!!bu gidişle gülmekten ölücez.

(bkz: gül gül öldük)
leş gibi kokan çöp kamyonun üzerinde yazar.
carrefour'un önündeki üst geçitte yazan yazı. ayrıca mustafa bozbey'in büyük boy fotoğrafıyla birlikte. bozbey'in son 6 yıldaki tek icraatı diyebiliriz. ayrıca ben hep nilüferdeyim. sürekli gülmeli miyim? görünce sorucam bi ara.
tam o noktadan geçerken yanımdaki sığırcık olan arkadaşımın durduk yere kahkaha atmasıyla yazının farkına vardığım nilüfer sloganıdır.

- uaaahhahahuahuauaaaaa
- ne var lan salak şurda ciddi bişi anlatıyoz.
- gülümseyin diodu da, ben abarttım galiba. ee abi sonra aldattımı seni kız.
- hay senin ben... he mına goduuum aldattı..
görüklede o yazının yakınında görünen 2 tane dolu alınmamış çöp kutusu görünce baya bi gülümsüyoruz. *
bursa nilüfer belediyesi'nin sloganı. ikinci vitese dahi atamadığınız adım adım ilerleyen trafikte görünce gülümsemek pek mümkün olmadı tabi, ayriyeten hatırlarını sordum.