bugün

salak olmayan sarışın bir sunucuya sahip olan program.
insana hem birşeyler öğretmekte hem güldürebilmektedir.
Geleneksel gezi programı havasını geleneksel olmayan sunumla dağıtan bir sunucu kızımızın sunduğu güzel bir program.
keşke akrabam olsa dediğim şirin mi şirin bir kızın sunduğu sempatik program.
spastik gibi konuşan, tatlı sarışın bir hanım kızımızın sunduğu programdır. severim.
adam gibi bir sponsor bulup düzenli olarak yayında olmasını dilediğim sempatik program.
izlerken "yapmacık mı davranıyor, çok mu saftirik, ya da çok mu zeki" diye düşüncelere sevk eden bir hanım kızımızın sunduğu program.
dördüncü sezonu bugün başlayacak program. yunanistan'ın korfu adasına gidecekmiş. *
kaliteli bir program; izlerken sıkılmanız mümkün olmayanlardan hani. sevimli sunucusu kendini zorlayıp da sevimli olmaya çalışanlardan değildir bakınca anlarsınız doğal olduğunu. yaptığı espirileri ortamı yarmasa da gülümsetir güzel duygudur onu izlemek. çok severim kendisini. şimdi programı görünce aşkım kabardı.
başına iş gelmesinden korktuğum değişik yerler gezen ve niye gezmeyi bıraktığını tahmin etmek istediğim sunucunun programı.
kanalın sahibi insanın babası olunca(evet tv 8 bu arkadaşın babasına ait).. galaksi rehberi de yapılır, kozmik evrenin sırları da aranır...

(bkz: on dönüm bostan yan gel yat osman)

yıllar sonra gelen edit: tv 8 bu güzel arkadaşın babasına ait değilmiş..bilakis hemşeriymişiz..
bu bağlamda yaptığım eliştirinin yanlışlığı dolayısıyla kendisinde özür diliyorum.
kaliteli program kaliteli insanlarla olur. işte bu program buna ornektir.
abe gül an kızanım epten aykiri gidiyesin be yav, programıdır.
(bkz: gulhan seven adam)
hayatımda duyduğum en sikimsonik derecede kaliteli program. öyle diyor sol yanımdaki.
tv8 de gülhan şen tarafından sunulan bir gezi programıdır , gerçi geziden çok genellikle gülhan izlenir aslında , izlediğinizde o ne şirinçik şey yarabbim diyebilirsiniz yani o derece.

(bkz: gülhan şen)
(bkz: tv8)
türk televizyonlarındaki en kaliteli yapımlardan, gülhan şenin tek başına var ettiği program. *
tvlerdeki en kaliteli ve eğlenceli programlardan biridir. gülhan şen in başarılı sunumuyla hem eğlenip hem öğrenebililrsiniz.
sempatik ve bir o kadar şirin gülhan şen'in hazırlayıp sunduğu gezi seyahat programı. lakin yayın günü mü değişti bilinmez artık denk gelemiyorum kendisine.
8 ekim'de beşinci sezonuna başlamıştır. daha dün gibi hatırlarım zamanın ruhu: zeitgeist'ı sunuyordu ve programı bitirmeye karar vermişti. izleyicisi olarak üzülmüştüm ama sonradan kalitesinin farkı olarak 5. yılına girdi bu yeni programı da. çok daha güzellikler yaşamasını ve bize de yansıtmasını isterim yeni sezonda.
ayrıca bu yıl sabahları yayınlanacak. saat on bir civarı.
sunucusu son derece güzel bir kızdır gerçekten o ne sempatikliktir arkadaş ya çok süper bir programdır.
severek izlediğim programdır. gülhan da çok sempatik
özellikle diğer gezi programları izlenince, değeri anlaşılan program.
ilk başlarda itici bulduğum, sonralarda ise bana çok sempatik gelmeye başlayan gülhan şen'in eğlenceli gezi programı. bu kız de şeytan tüyü var ve kendini sevdirmeyi başarıyor.
gerçekten güldüren, eğlenceli program.

gülhan; portekiz'de okyanus kenarında, avrupa'nın en batı ucuna gelmiştir. içeriden bir hatıra eşyası alır ve bu hareketini şöyle tanımlar:

"arkadaşlar "hade canım, gitmişsin şile sahilinde fotoğraf çektirmişsin, portekiz diye yutturuyorsun, yeme bizi" derler diye bu hatıra eşyasını aldım, bu da onlara kapak olsun". *
portekizin atlas okyanusu kıyısında arz-ı endam etmiş hatunun programı. tv8'de yayınlanır.
güncel Önemli Başlıklar