bugün

vergilerimizin boşa gittiğinin kanıtıdır.

ekleme: ayrıca bu başlık da bir hata olması lazım bir sezonda 3 milyon lira falan eder, yıllıkdır o ama yine de fazla.
of of gerçekse çok kötü geçen perdecide %60 indirim isterken gördüm.

(bkz: ciddiyim)
özetle maaşının %80'i vergi diye kesilen bir meslek yaptığım için, vergim haram olsun demek istiyorum bu durum karşısında. haksızlıktır. vatandaşı uyutmak için o kadar para alması hak değildir bence.
akıllara zarar bi meseledir. bu kadın n'apıyor yahu ? samimiyetsiz, itici, sinir bozucu sesi de güzel değil.
topa sürelim bunu futbolcu olsun da bari koşarak kazansın.

annesi de seviniyordur.
vah benim mühendislerim, doktorlarım, öğretmenlerim..
yok hani faydalı işler yapsa, dünyaya bir hizmet veriyor olsa eyvallah. yok anacım. iki laklak yapıyor paranın amına koyuyor afedersin. kafa da var tabi. taksi plakası alıyor bakıyor keyfine. ben de boşarım o zaman kocayı. *
taksi plaka fiyatlarının artışının ana nedenidir..baksanıza kadının 50 tane taksi plakası varmış..karaborsacı yahudi tefeciler gibi kazandığını taksi plakaya gömüyormuş meğerse senelerdir..

(bkz: gülben ergen in 50 tane taksi plakasının olması)
ayda 400 bin tl. maaşı bizim verdiğimiz gerçeğinin ta kendisidir. bir çok şeyden trt için kesilen bir çeşit verginin hunharca harcanması.
o parayı alacak ne yapıyor diye sormamıza sebep olan insan.

ya gerçekten bu kadın napıyor?
toplum ahlakını bu kadar düşünen rtük adlı kuruluş bu gibi ahlak yoksunu insanların çıkarılmasına izin verip, 2 öpüşme sahnesine ahlaksızlık diye sansür koyan kuruluşa sesleniyorum. ayda 710 lira için bir taraflarını yırtıp yorulan ve evde çocuklarına bakması gereken milyonlarca baba var iken, bu kadın sırf lak lak etmek ve halk karşında yapmadığı riyakar davranışlarının kalmaması karşılığı aylık 400 bin tl olması benim içimi acıttı. asıl ahlaksızlık budur rtük! asıl ahlaksızlık budur!
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
ebenin amı ali sami sahnesi hatırlatır. ne yazık ki öyleymiş. bende diyorum elektrik faturası neden bu kadar çok geliyor.

(bkz: trt payı)
alana değil verene bakmak lazım.
gülben ergen in çocuklarının bizden daha degerli olduğunun kanıtıdır. TRT bizden aldığı vergileri G.E ye yedirmektedir.
radyolu koşubandından bile trt vergisi alındığını düşününce normal olarak karşılanması lazım. eee o kadar para nereye gidecek yoksa?
hiç tanımadığım bir yosmaya acil şifalar dilememi sağlayan vaka.
devletin malı deniz yemeyen keriz efendim. yiyenin ne suçu var hazırlayıp dağıtana bakmak lazım. trt'de son dönemlerde neler dönemlerde neler döndüğünü şuraya yazsam önce sözlük kapanır sonra beni içeri alırlar. bu örnek devede bit kalır bit.
(bkz: abdestli kapitalizm)

biraz şifalı bitkiler, biraz avama hitap edecek islam soslu hurafeler, biraz sağlık ve psikolojik bilgi ve bolca ben* kibri karşılığında alınan paranın miktarı.

--- bir kelime bir işlem mod on ---

bu ülkede asgari ücret 701.44 tl. 400000 / 701.44 = 570.25 asgari ücretli vatandaş.

--- bir kelime bir işlem mod off ---
trt'nin 400 bin lıra ile, tanesi bin liradan 400 tane büyük baş sığır alıp bir çiftlik kurması, bence çok güzel olur. hani geçtim etini, sütünü. insanlık için değil, sırf hayvanlık için.

not: gülben ergen'i çok severim.
faturalardan alınan ek ücretlerin nereye gittiğinin göstergesidir.
biz ayda 500 liraya çalışalım ilerde lazım olur diye harcamaya kıyamayalım kadın 400bin lirayı atsın cebe. olacak şey mi hiç. yazıktır, günahtır, ayıptır!
trt ye giden her kuruşu haram zıkkım ettiren durum.
kadın parayı özel bir tv kanalından alsa sorun değil, ama bizlerin vergilerinden veriliyor o paralar, o ve benzerlerine. haram olsun her kuruşu. zaten nerede ölmüş bitmiş pörsümüş sözde sanatçı varsa, din simsarı yandaş tv kanalları paraya boğup gündeme getirmedi mi? seda sayan, sibel can, hülya avşar, gülben ergen vs.

http://www.haber365.com/H...asi_Gulben_Ergene_Emanet/
şok eden durum.
şu programını gelse bizim evin salonunda yapsa, ben ayda 400 lira alırım bundan lan.
devlet televizyonu 400 milyar veriyor üstüne.
400 bin nedir arkadaş?! 40 bin olsa bile çok, 4 bin olsa çok diyicek insanlar var bu ülkede neyin kafasını yaşıyor bu adamlar! millet aç, bunlar bizim vergilerimiz!!
güncel Önemli Başlıklar