bugün

14 milyon euro'ya fenerbahçe'ye transfer olmuş daniel güiza'nın, fenerbahçe'ye geldiği için pişman olması durumudur.

Daha önceleri "hiç büyük takımda forma giymedim, büyük bir takıma transfer olmak istiyorum" şeklinde demeçler veren küçük emrah bakışlı güiza kardeşimiz bu defa;

Türkiye'de hiç mutlu değilim. Çünkü Türk futbolu Avrupa'da takip edilmiyor ve bu da sıkıntı yaratıyor. Üstelik Türkiye'de hep kazanmak zorundasınız. En ufak başarısızlıkta tepki alıyorsunuz. Her maçı kazanmak ve her sene şampiyon olmak zorundasınız. Türkiye'ye transfer olmak ekonomik açıdan cazip ama futbol açısından hataydı. Devre arasında ya da sezon sonunda kesinlikle Fenerbahçe'den ayrılacağım demiştir.
güiza: fener'e geldiğime o kadar pişmanım ki...
alex: seni ilk 18'e alan hocanın aklına öyle şaşıyorum ki...
(bkz: fenerbahçe nin güiza yı aldığı için pişman olması)
3'e 5'e bakılmadan gözleri kapalı satılması gereken adam. hem de acilen!
(#6357275)
fenerbahçe'yi günahım kadar sevmem ama son zamanlarda yaptığı en kötü transferdi güiza transferi ve bence bir an önce kurtulmaları gerekiyor bu adamdan.
biz sana hastayız sanki dediğim mesleği futbolculuk olan ama gol atmaktan bi haber, yeteneksiz forvetin haksız demeci.
sen o kadar para al, bir skime derman olama. sonra hep yenmek zorundasınız. kazanmak zorunda değilsin ama yetebilmek zorundasın. bu sadece türkiye'de değil, dünya'nın her yerinde böyledir. bir de ayrılacağım diyor artist. biz de diyoruz ki;

(bkz: inşallah dinimiz amin)
ne tesadüf ki fenerbahçe de güiza'yı aldığı için pişmandır.
sadece güiza mı?

güiza geldiği için pişman olanlar;

-fenerbahçe; 102 yıllık tarihinde böyle kazma görmemiştir.
-beşiktaş; bir tek bu takıma atabiliyor nedense.
-gaziantepspor; gençken keşfedip, yıldırım demirören'e 20milyon euro'ya satarlardı.
-yıldırım demirören; gaziantepspor'a gelir kaynağı olamadığı için pişmandır.

pişman olmayanlar;

-aziz yıldırım; nasıl olsa birine kazıklarım.
-mateja kezman; gelen gideni aratır.
-real mallorca; kulüp değerinin yarısı bedelle sattılar.
gel sen ne çektiğimi bir de bana sor.mp3 (5526kb).
fenerbahçe'nin resmi sitede yalanlamaya çalıştığı haberdir.

aziz yıldırım'a göre güiza kelebekler kadar mutludur.
ispanyol medyasının tekrardan gündeme getirdiği konudur. söylediklerine göre güiza parayı balyalamasına rağmen ispanya'ya geri dönmek istiyormuş.