bugün

Hakkı bulut tur.
Açarsan bakarlar yapcak birşey yok.
genel geçer bir konu vardır, açıyorsa bak diye açmıştır, bakacaksın.
bakıp hızlıca gözü kaçırmak problem değil. sonuçta ramdeki bilgileri update yapıyorsun. ama malak gibi bakarken yakalanmak kötü be hacı. birde yerden bir şey almak için eğilip bütün malı mülkü önüne serenler var. o an bakınıyorsun sadece. erkek beyni bir tuhaf, 24 saat sonra başlıyorsun kurmaya "lan o hatun verirdi de amk, bana mesaj verdi anlamadık amk."
vardır böyle bir hak.
Sonuç olarak açıkta bıraktıklarına göre bakılmasını da normal karşılamalılar. Tabi kapalı kısımlar açılıp bakılmadığı müddetçe
taciz sayılır ve suçtur.
(bkz: engellenemez)
olmayan haktır.
ulan abazan sikik bebe.
biraz çüküne beynine gözüne sahip çık!
topunuzun pipisini tırnak makasıyla kesmek lazım. neyse.
iğrençsiniz iğrenç be.
yüzüne makyaj yapan kadının yüzüne,
yeni aldığı çizmesi parlayan ve iyice gözüksün diye kotunu içeri sokmuş olan kadının ayağına,
ellerine bakım yapmış, güzel renk oje sürmüş kadının ellerine bakılmasından rahatsız olmuyorsa, göğüslerine bakılmasından da olmayacak.

bol tişört giymiş kadına ağıt suyu akıtarak bakan, göğüslerinin planını çıkarmaya çalışan hayvandır,
dekolte giymiş kadının göğüslerine uzun uzun gözlerini dikmeden bakan ise sağlıklı bir erkektir.
içine düşmeden şöyle bir bakış serbesttir izin veriyorum.
saçma bi haktır....baksan nolcak mk....görüpte dokunamadıktan koklayamadıktan yalayamadıktan avuçlarına böyle yoğurmadan başlarını dişlemeden emmeden krem şanti sürmeden neye yararki....
görmemiş insanların uydurduğu haktır.
(bkz: benim dekolteli bacımın memelerine baktılar)
kız karşında oturur, yaslanır masaya, öne doğru eğilir, bir tarihte banu alkan' ın salata tabağına koyduğu gibi koyar karşında masaya. baksan ayısın, bakmasan gay. her türlü bir damga yiyeceksin anasını satim. hadi buyur, dilemmayı kest.
görsel
erkeğin cinsel organı pantolondan görününce pek çok kadın nasıl bakıyorsa, göğüs dekolteli bir kadına da erkekler bakar. sen önce göğüs dekolteli bir şey giymenin mantığını açıkla. zaten erkeklerin bakması için öyle giysiler üretiliyor. o giysiler bundan ta 100 yıl önce falan erkekleri cezbeden aktristler için ortaya çıkarılmış . yani erkeklerin hayranlığını, ilgisini kazanmak için giyiliyormuş. sonuçta göğüs dekolteli giysi bikini gibi değil. onlarca alternatifi var. onun yerine başka şey giyilebilir. '' bikinililere bakmayın '' deseniz haklısınız. ama göğüs dekolteli giysiler zaten erkekler baksın diye giyiliyor .
kazanılmış haktır , feragat dilebilir. *
hak değil testosterondur.
öyle bir hak olsun istemem ama vardır evet.

sen oranı buranı açacaksın sonra bana neden bakıyorlar?

Zaten baksınlar diye açıyorsun.
bakmayın dostlar. iradenizi elinize alın medeni mübarek elit bir insan olun herkes size saygıyla yaklaşsın. sonrasında çok dekolte göreceksiniz zaten . eheheh.
kesinlikle bakılmalıdır. hatta bakılıp daha sonra nasıl diye sorulmuşluğu vardır ben de "süper " demiştim. dekolte bakmak içindir. bakın. kim olursa olsun. net. yakın samimi eş dost ayyırt etmeyin. o iltifat olarak düşünülür.
olmayan haktır.

o dekolte kadının kendi vücuduna olan güvenini simgeler. ah açayım da abazanlar baksın anlamı taşımaz. kadının giyimi erkeğe herhangi bir hak tanımaz.
bakamıyorum abi. istiyorum ama bakamıyorum. utanıyorum, çekiniyorum, sıkılıyorum.
olmalıdır.
Dekolte yokken bakmıyoruz sanki. Peh.
güncel Önemli Başlıklar