bugün

aklını siktiğimin arabıdır. madem bu ülke bu kadar eksik, sen neden ülkeni bırakıp geldin? hadi geldin, orada olanı buraya getirmek neden? nereden bakarsan bak beyin yakan durumdur. tipik orospu çocuğudur.
Yeni bir cihat yöntemi sanırsam. Savaş açmak zor, bu ülkelere karşı kazanmak daha zor. Ama iğrençliklerini de yaymak istiyorlar.
fransız devriminin çok güzel bir sözü vardı o zamanlar o da şu: "özgürlük vermeyene özgürlük verilmez" işte bu söz aslında hayat felsefesi yapılacak kadar derindir. onların fikirlerinin hakim olduğu yerde senin düşünceni bırak eylemek dökmek taşımak bile suç ve sen bunları ülkene yığıp onla özgür düşünceli bireyi eşit hakka tabi tutarak kendi özgürlüğünü yok ediyorsun.
avrupalılar bugün bu insanlar kendi yasalarıyla aptal yerine koyuyorlar.
din ve inanç özgürlüğü din ve inancın içeriğine bakılmadan verilebilecek özgürlük değildir. mesela hindistanda eski bir gelenek koca ölünce kadının kendini öldürmesiydi. dul kalmak çünkü hoş karşılanan bir durum değildi, bunu eleştirdiler falan filan bayağı bir kalktı.
aynı şekilde bunların zihniyetinin olduğu yerde de insan taşıyorlar, mesela kadını boynuna kadar gömüp kafasına taş atıp beynini patlatarak öldürüyorlar. bunların dinine inancının içeriğine bakmadan bunları birileriyle eşit kılarsan bu sefer zalimliğe de ortak olmuş olursun.
yani demek istediğim şey bu mülteci denen kişileri kapı dışarı etmenin insan haklarıyla çelişen hiçbir yanı yok çünkü bu insanlar kendi fikirleri dışında kimseye yaşama olanağı sunmayan insanlar ve bunlar diğer insanlarla eşit saymak, dinlerine, inançlarına saygı duymak en başta özgürlüğe, eşitliğe ve insan haklarına aykırıdır. batı bunu çözemediği için göçmen nefreti yaygınlaşıyor, ardından millet faşizm yükseliyor diye yaygara koparıyor, sen faşizmi onları ülkene alarak yükseltiyorsun asında, onlar var olan kendi sahalarının bu tür radikal yamyam insanlar tarafından ele geçirilmesini istemiyor sadece.
iman ettiği Kuranın emrettigi şekilde yaşamak isteyen hakiki müslümandır.
Zaten şeriatla yonetiliyoruz. Şeriat anayasa demektir. Kuranı temel olarak alırsak hangi yasanın kuranla celistigini yazmak lazım. Yoksa laf ola beri gele.
Bunu şeye benzetiyorum ben. Bir şekilde aids hastalığına yakalanıp bunun hıncı ile başkalarına bile bile bulaştırmaya çalışan insanlar var ya iste bunların psikolojisi de o. Ben battım herkes batsın kıskançlığı.