bugün

yürürken, işte, sokakta, mahallede, bankada, kamuda, ortamda, cafelerde, sahilde, her yerde...
eli yüzü düzgün birini görünce götü başı ayrı oynayanlardan bahsediyorum. Hayır tamam o da baktı sana diyelim kısa süreli bu mutluluktan sonra ne oldu? Hiç. yürüdün ve gittin. kendi ineceğin durakta indin. peşinden mi gittin hayatın mı değişti. yok.
bi de bunların bakmayayım da cool görüneyim havasında olanların saatiyle oynayıp kaşını kaldırıp etrafı süzenleri yok mu? aman Allah'ım.
on tane sevgilisi de olsa on birinciyi isteyecek haddin var da ne onlara paran, ne vücudun, ne performansın yeter bre doyumsuz gafil.
yok beş on sabah kadar diye hava atarsın da iki de pert olup ölü gibi yatarsın bi süre sonra. yok spordan böyle oldu, yok bu ara işten halim kalmadı. ee ne verdin bu insanlığa? süğekkkss... çuçuğhhhhh.
aferin çok büyük başarı. 2000 senedir farklı bi şey yapılmıyor zaten.
kısaca herkese yetemezsiniz. herkesi takip edebilirsiniz sosyal medyada ama herkesi zimmetleyemezsiniz. 35 yaşında üç beş tane sizin tabirle çaktığınız sabit hatun bulunur ama ilelebet böyle sürdüremezsiniz. iradeli ve kaliteli seçim yapıp arayışta olmayı kesin ve insan kazanarak geleceğe, vicdana, toplumsal bilince yatırım yapın. her şey o değil.
Yabancı turistleri gözlemleyince göz göze gelmenin zor olacağını anlarsınız. Çünkü dünyayı gözlemlemenin tadını çıkarıyorlar. bizlerse süzüp süzüp duruyoruz insanları. hadi kadınlar kıskançlıktan yapıyor diyelim. lakin erkeğin gözüne hakim olması kaliteli bir duruşun simgesi haline gelir.
Herkes sizin gözünüzün içine içine bakmadığı halde sizin bakışınıza maruz kalmak zorunda değil. Kadınlar size bakmaya çalışmasa bile inanın fark edip rahatsız oluyorlar. beğen bak geç dibine dibine yiyip bitirmenin ne anlamı var. spora iniyor hatun gözünün içine derin derin bakan gençler, adamlar. git cafede barda bak sokakta her geçen kadına hallenmek nedir? otobüste her duraktA bi manita bırakmak nedir? bi de başka güzel kız gelince sıra ona geliyor diğer baktığını da aldatıyorsun be pörtlek.
aşın şunu da millet bi rahatlasın artık ya.
ben sadece önüme bakarım mobese gibi sürekli bakınmıyorum .
Tanık olduğum bir erkektir. Bunu her kıza yapıyordu. Bir diyalog içinde olmaya çalıştığı an terslemekten canım çıkıyordu. itici iğrenç görüntüsü var. Uzak durulması gereken erkektir.