bugün

çiçekli ve engebeli bir popoya sahip olmasından olabilir.
belkide kabarık bölgesinden çeşitli doğal mineraller üretiyordur.
sen şimdi bunu böyle diyorsun. ateistler en ufak birşey dese ataiste küfürler küfürler. sen haklısın hep dostum .

-o gördüğün kimya dersi g*tten uydurma (avagadro sayısıda öyle )
-o gördüğün fizik dersi g*tten uydurma(Yer çekimi kanunuda öyle)
-o gördüğün biyoloji dersi g*tten uydurma (mono,di,poli sakkaritlerde öyle )

bu bildiklerini unut ve sadece bilimden uzak kal ve bu işlere karışma arkadaşım. sen eğer bugün kaliteli yaşıyorsan labtablar ,ultrabooklar ve diğer eşyaları kullanıyorsan bunları bu g*tten bulunan elementlere borçlusun. Tamam eyvallah bende müslümanım ama sizin düşüncenizde müslüman değilim. allah bu elementleri bu bilgileri sakladı ve bizim bulmamız için bekledi sen ne yaptın ey dost yattın uyudun. bilmem kaçıncı y.yılda kaldın ve bu adamlar bunları buldu. eğer artistlik yapmak isteseydin bunları sen bulacaktın ve havanı atacaksın. kimsenin kimseye laf atmaya hakkı yok. son olarak şöyle bir laf söyleyip sözüme son noktayı koyayım."toplam tüm müslüman ülkelerinin toplam ihracatı (türkiye dahil tabi) bir almanya etmiyor."hani bizim ekonomi süper ya onu diyorum.
Her şeyi mantıklı bir sonuca bağlamak için sıkça yaptığı şeydir.
Ata -şimdi gotten salliyorum siki tutunun. Zooorrtt. Ohh rahatladim. Hay sikim boyle askin izdirabini ne zor meslekmis bu ateistlik.
bir insan insanı yargıladığında ölümleri tetikleyecektir.
(bkz: insan insanı)
müslüman kelimesini duydukça zortlayan ateisttir. çocuken kafa koparırlar hikayesini dinleyerek titrek büyümüş, ancak sanal ortamda he-man olmaya yeltenen fantazi ürünü kişilerdir. bu yüzden bol bol kıçlarından uyduruk mitler yazarlar.
uydurmuşsa ayıp etmiştir. * *
(bkz: tahta)
aslında götünden değil kendi aklıyla ürettiği şeyi konuşan kişidir. başkasının aklıyla değil kendi aklıyla konuşan kişidir.
(bkz: evren oluşumu tesadüf kavramı ve algılanışı) başbakan boşuna konuşmuyor arkadaş! ayran milli içkimizdir derken, elindeki fiskisiyle üzerindeki röpteşambırla devrim diyen burjuvaları görüp, arkadaş siz ayran için yoksa sapıtıyorsunuz öngörüsü çok haklı bir öngürü. yoksa önlerinde turan dursun kitabı, elerinde buzlu cin aha da böyle sözlüğe girip sarhoş kafayla saptırlar sonra.