bugün

Göte karşı konuşma durmudur. Yanlış organa doğru konuşmanın çaresizliğini yaşarsınız.
o kızla sadece laf koymak icin diyalog kurcan, sürekli fırsat kolluycan aklına geldigi ilk anda düşünmeden yapıştırcan suratına ah bide oturturursan olay tamam.
gereksizdir. götünü havada gezdirecek kadar aptal olduğu için evirip çevirip götüne hava katacak bir şeye çevirir diyalog kurma şeysini de, götü daha da havalanır. hayır bana ne tabi de kızın donu görünür diye şeettim.
(bkz: deveye hendek atlatmak)
(bkz: #12403219)
genelde aptal oldukları için boşa çabalamaktır.
(bkz: deveye hendek atlatmak)
götü kalkımış tabiri yerine tipik kaprisli türk kızı sözleri kullanıldığında herhangi bir anlatım bozukluğuna yol açmayacak bir durumdur.
önce indirilir sonra diyalog kurulur.
-meraba.

+meraba, ben götü tavan yapmış kız.

-ben de hilmi. böyle sizin ismin ardında gelince biraz yavan kaldı. esasen mahallede bana da 'siki tavan yapmış hilmi' derler.

+hmmm.

-yok aslında pek te öyle demezler. 'bamya' derler bana hatta kısaca 'bammi'.

+ahh ocakta yemeğim vardı benim.

-acil bi işiniz çıksa daha iyiydi.

+o da çıktı zaten hatta babanem de ölmüş haberi birazdan gelir.

-(içses): mınıskim biliyodum önce şöyle seksonik bi isim seçmek lazım.

yannız direkt 'bammi' desem o süper lan. evet evet süper. kahpe hesabı da bize yıktı.
götünün kalkık olduğu diyalog esnasında ve ya uzun bir süre sonra öğrenilirse yerine göre üzücü olabilecek bir durumdur.
oysa neler düşünmüştüm ben. günlerce rüyamda gördüm be seni. ama sen bana mal dedin.
evet mal dedi. o kadar plan boşa gitti.
erkek tecrübesizse kızımızın popisi tavan yapacaktır.
kurduğun diyalog sonucu götü kalkıp kafana çıkmasından iyidir hiç değilse ne olduğu bellidir.
indirmesini bilmek şart tabi.
kızı ters çevir göt aşağı sarkar ve ulaşılabilir duruma gelir. bu durumda diyalog kolaylaşır.
reklamımı yaptıracağım hatundur. "kalkık g*tler itina ile indrilir. toplu indirimlerde %10 iskonto yapılır"
diyalog kuracakmış gibi başlayıp bir anda kesmek gereklidir aslında.
doggy-style yaparak baslar.
(bkz: alexis texas)

her türlü diyalog kurulabilir ablamızla.
sonunda taraflardan birinin küfredeceği diyalogdur.
diyalogun sonunda o kızın götü inecektir.
gereksizdir, daha çok kaldırmaya gerek yok o götü.
sonunda o kalkanı indirmeyeceksen yapılmaması gereken iş.
götü kalkık bir erkek yerine, kelimeleriyle döven bir erkeğe ihtiyacı vardır. herşeye cevap verme ve aksini savunma şeklinde meydana gelirler. kendilerini bir çok insandan üstün görüp hakimiyeti benimsedikleri için, muhabbetin içine sıçabilirler. akıllı ve sabırlı olmak gerekir bu tip kızların karşısında. çünkü sıradan insanlar bu tip kızları çözemezler, en fazla onun da götü kalkıktır, körler sağırlar birbirini ağırlar durumu ortaya çıkar.

girilecek diyalog bilgilendirme eylemi ile başlamalıdır. ondan daha güzel kızların da olduğu, daha akıllılarının da bulunduğu, o götün nasıl indirileceği vb.
Ondan daha üstün gösterin kendinizi ya siktir eder yada süt dökmüş kedi olur.
eğer etkili bir şekilde diyalog oluşursa siz de bir şeyler kaldırırsınız şartlar eşitlenir. *