bugün

en son 1980'lerde görülmüştür.
Aldatmaya meyilli kadındır . Tabi genelleme yapmamak lazım saygı duyulmalıdır . Değişik şeyleri merak edebilir .
ilgili fıkra ;
yeni çift gerdeğe girmiş. adam karısına demiş ki ; bak karıcığım bunun adı çük. çok şanslısın bundan sadece bende var. kadın çok sevinmiş.
3-5 gün sonra kadın bakkala gitmiş. bakkal sormuş ;
- yenge evlilik nasıl iyi mi ? kadın ;
+ çok iyi. mutluyum çünkü dünya'da bir tek çük var o da kocamda . deyince bakkal ;
- olur mu bende de var. arkaya gel de göstereyim demiş. neyse ! akşam kadın kocasına ;
+ kocacığım bakkalda da bir çük varmış neden bana yalan söyledin ? deyince adam.
- bende 2 tane vardı birini acıdım ona verdim demiş. kadın ;
+ neden iyisini ona verdn ki ?
görsel
Komşunun oğlunun altını değiştirirlerken bile görmüştür, imkansız.
insanların gördüğü penislerin kaydını tutanlar varmış demek..
sevinmesi ve kimseye söylememesi yerinde olur.
namuslu temiz bir bacımızdır.
namuslu temiz ayaklarına yatmayalım. yanlışlıkla bile görebiliyor insan bu devirde malum internette dolanan bir sürü içerik var. merak da edebilir insan ne var bunda. tek tıkla her türlü bilgiye ve görsele ulaşılabiliyor. ne namuslu, şerefli insandır ne de ahlaksız, edepsiz insandır. insanları kendi fikir ve kurallarımıza göre kategorize etmek pek doğru gelmedi bana. yani bence ne bok yerse yesin banane insanıdır. diğer herkes gibi. siktiriboktan fikirlerimizi başkalarını incitmeden dile getirsek daha iyi olabilir.
malasef ki günümüzde öyle birine denk gelmek samanlıkta iğne bulmak gibidir