bugün

Bugün öğrendiğim olay

En son yattım uykudan kalktım çadırın üstü hep sarmaşık olmuş neyse indim köye ulan tengri'nin bir kulu türkçe konuşmuyor dedim amk bilen yok mu bur çocuk var onu gösterdiler kıpçak imiş kazak diyor kendine dedim ne oldu millet nerede dedi ohhooo abi devlet yıkılınca onlar da göç etti şimdi birisi anadolu birisi de mezoptomya'da kaynar sular döküldü kafamdan aşağı dedim olamaz olamaz kesinlikle olamaz göktürkler çökmüş olamaz orada ozmış tigin'den kalan yarım kımızı bir içtim türkiye'ye doğru geliyorum şimdi

Lan amına koduklarım daha uzağa gitseydiniz ya gel gel bitmiyor afganistan 'dan geçerken taliban ile uğraştık bir de amk ne olmuş bunlara en son bunlar makedonya yüzünden zeus a tapıyordu şimdi bomba patlatıyor.
Bumin kağandan kalan yarım kımızı da içtim...
Ta ebesinin amına gitmişsiniz ben askerliği baktria da yaptım şimdi afganistan olmuş amk usame bin ladin diye bir yavşak doğmuş burada ne olmuş bunlara amk.
kesinlikle azerilerin yüzünden.
Amına kodumun köyünde bir uyandım kimse türkçe bilmiyor hepsi moğol lan bunların lan ötüken de bir tane mi türk olmaz nerede bu türkler derken.....

daha uzağa gitseydiniz ya gel gel bitmiyor afganistan 'dan geçerken taliban ile uğraştık bir de amk ne olmuş bunlara en son bunlar makedonya yüzünden zeus a tapıyordu şimdi bomba patlatıyor.