bugün

doğrusu galatasaray taraftarının avrupa standartlarını yakalama konusunda dev bir adım atmış olmasıdır. artık ne bir küfür, ne de yabancı madde olayları görüyoruz. en son gittiğim antalya maçında bi lavuk hakeme ana avrat küfür kampanyası başlatmaya çalıştı. fakat hemen çevresinden tepki alıp susmak zorunda kaldı. keşke türkiye de ki tüm taraftarlar bu standarta ulaşabilse. stada paraşütle fişek atmak nedir lo.
ok let s go dan da anlasilacagi gibi ingilizceleri de iyi.
Türkiye'de şampiyonluk yarışındaki her taraftar grubu Avrupai bir hava yakalar. Bu Avrupai bir hava değil tedbirli davranmak olgun düşünmektir.

Misal: Bursa'nın şampiyon olduğu yılki son Beşiktaş maçı. Hiç bir olay olmamıştı maçta. Oysaki Bjk bursaya geliyor. Ertesi sene ise iki takımda şampiyonluk yarışında olmadığı için ne tür olaylar yaşandığını biliyoruz. Aynı şekilde Trabzon - Fenerbahçe maçları da öyle olmuştu.

Bu işler böyledir. Olur da seneye Galatasaray geriye düşerse Avrupai havasını görürüz hep beraber.
Galatasaray bir Fransız takımı olduğu için taraftarının avrupai olması gayet normaldir.
ingilizce pankart hazırlayabildikleri için avrupai olduğu zannediliyor.

galatasaray taraftarı dışında hiç bir takım taraftarı tribün show yapmasını bilmiyor tabi. bir tanesi yeltenmiyor bile, onlara tezahüratları, besteleri yetiyor bir diğeri de yapmaya çalışıyor ama beceremiyor, tazürat desen onları da çalıntı hazırlıyor.

kıskançlıkta sınır tanımayan sözlük yazarı holiganlar beni çok güldürüyorsunuz.

"by by birdie it's time to go" demek ki bu pankart bazılarına ağır gelmiş.

şimdi biraz eğitim zamanı...

http://www.youtube.com/watch?v=LUmf0yLVaJY