bugün

dün akşam sözlükteki 100 başlıktan 90 ı gs ile alay basligiydi..

iki o.çocuğu şike dostu takımın taraftarlari ağızlarından salyalar köpükler akitircisina kudurmus köpek gibi gs ye hakaret ettiler

inanin stadtaki real taraftarlari bile bunlar kadar sevinmemistir gollere

ulan gerizekali embesiller
biriniz en son şampiyonlar ligindeyken dolar henüz 1.20 falandi
tayyip erdoğan başbakandi o dönemde

diğeriniz kazara iki yıl şampiyon oldu daha 10 sene şampiyonlar ligi müziği duyamaz..

siz neyin peşindeniz
hani sanki kendi takımları avrupada destanlar yazmış
kupalar kazanmış
reallari,bayernleri yenmis
falan

siz realin paf takımıyla maç yapsanız çocuklar sizi sikiyle yener..

seneye şampiyon takiminiz 3. ön elemeden turnuvaya katilsinda görelim götünüz kaç cm mis

bu günler iyi günleriniz...
Aq duklarım sanki her sene şampiyonlar liginde çeyrek final oynuyorlar da bide bizi beğenmiyorlar.

Organizasyonun Müziğini unuttular hala şov peşindeler.
bir galatasaraylı hezeyanıdır.

konuşmayayım konuşmayayım diyorum da, dallamanın biri çıkıp da o.ç deyince işler değişiyor işte.

ulan seviyene düşmeyeyim diyorum da, sana senin anladığın dilden konışmak lazım.

be annesi orospu, fenerbahçe sıfır çektiğinde beste bile yapmadın mı "nasıl da koydu barcelona" diye? bunu daha sonra zaragoza diye uyarlamadınız mı?

be annesi kevaşe, daha sezon öncesindeki hazırlık maçlarında, bayern'e 1-6, real madrid'e 3-5 yenilen fenerbahçe ile 40 gün 40 gece dalga geçmediniz mi?

siz değil misiniz "bu sene de tek eğlence yine fenerbahçe" diye dalga geçen, fenerbahçenin yenildiği bir avrupa maçından sonra.

öyle kuduz köpek gibi sağa sola saldırıp küfürler etmeyeceksin, gelir ananı sikerler senin sonra.

şu sözlükte böyle küfürler etmedim ancak gidip başkalarına o.ç falan diyorsunuz, senin sülaleni sikerler o zaman haddini bileceksin.

ben bu işlerin olmaması gerektiğini, bunları ancak holigan sikik yazarların yapacağını yazdığımda siz fahişe evlatları değil miydiniz bana karşı çıkan, "elbet taşşak geçilecek" diyen?

siz değil misiniz avrupa maçınız olduğu günlerde "x x 2019 fenerbahçe hiç kimse maçı" diye başlık açan?

siz değil misiniz "fenerbahçe'nin 5 senedir kupa alamamsı" vb başlıklar açan?

siz değil misiniz "fenerbahçe'nin bilmemkaç senedir şl ne gidememsi" falan diye başlıklar açan?

şimdi ibre size dönünce neden ağlaklık yapıyorsunuz? delikanlı gibi çıkıp götümüzü siktiler diyeceksiniz.

senin gibi kevaşe çocukları ancak bu dilden anlıyorlar, diğer sözlük yazarlarından özür dilerim üslubumdan ötürü.

şimdi siktir git ötede ağla amın fırlattığı.
Fenerbahçe’nin otobüsü kurşunlanıp bir faciadan kıl payı kurtulduğunun ertesinde içinden kurşun geçen, seni sevmeyen ölsün yazılı tişört bastırıp, o tişörtle otobüsün şöför koltuğuna oturup poz veren asbaşkanınızı çılgınca alkışlarken düşünecektiniz bunları.
Türkiye’de duayla himmetle aldığınız şampiyonlukların ne kadar değersiz olduğunu görüyoruz Avrupa arenasında, Türkiye’de almadık kupa bırakmayan g.saray Avrupa’da son 30 maçında 2 galibiyeti var aq, ne demişti hocanız ‘burada maçlar sahada oynanır’ maçların sahada oynandığında g.sarayın içler acısı haline gülüyoruz biz Aslan parçası, gündüz eski takımına 8-0 göndermesi yapan futbolcunuzun akşam yediği tokata gülüyoruz. Bu gün g.saraya gülüyorsak bunun sebebi yıllardır iktidarı, cemaati, mhkyı, tffyi arkanıza alıp evin şımarık çocuğu hallerinizden kaynaklanıyor, hiç kusura bakmayın bu nefreti yönetimiyle, taraftarıyla g.saray klübü kendi oluşturmuştur. Siz daha çok kepaze olacaksınız, biz de size çok güleceğiz.