bugün

sebebi maaşlarının yatmamasıdır. işte vefalı Galatasaray oyuncuları..

Galatasaray yöneticisi Can Topsakal açıklaması ise; "Bankada bir aksilik oldu. Hata yaptılar. Yarın ödeyeceğiz. Yanlış anlama oldu'' olmuştur. nerede 3 temmuz sürecinden sonra 1 yıl hiçbir şekilde kulüpten maaş istemeyen Fenerbahçe oyuncuları ve feda diyen Beşiktaş oyuncuları, nerede Galatasaray oyuncuları. hey yavrum hey.

edit: kaynak? yazanlara gelsin; http://www.cumhuriyet.com...an_antrenman_boykotu.html
(bkz: beter olun amk)

Zamanında fenerbahçeyle de maç yapmaya çıkmamışlardı. karı gibi küsüyor koca koca adamlar.

not: deportiva lakoruniayasdfjkl'lıyım.
3 temmuzdan sonra fenerliler bedava oynamış demek ki. helal olsun çok fedakarlarmış. feda diyenlere zaten söylenecek bir şey yok. ama gel gör ki bu takım bu kadar yokluğa geçen olympiakos u daha bikaç gün evvel de kızılyıldızı yendi. hala konuşabiliyor olmak ilginç o yüzden.

edit: entry ironi barındırmayıp ciddi ciddi böyle bir şey varsa o takım oyuncularını takdir etmektedir. ama o kadar bağnaz ve art niyetli iddia sahipleri var ki bunu da kıçından anlamayı becermiştir. e akıl fukara olunca fikir de ukala olurmuş. he gel gelelim neticeye, ikrar edilmiş olduğu gibi kimse bedavaya oynamamıştır.
alex de souza'nın 3 temmuz sürecinde takım arkadaşlarına 1 yıl hiç para almadan oynayalım telifi yaptığını, oyuncuların bunu kabul ettiğini ama bu isteğin yönetim tarafında sert bir tavırla reddedildiğini ve ''hayır paranız ödenecek'' dediğini bilmeden ahkam kesmeye çalışanları da bizlere göstermiştir. bari bir şey yazacaksınız, araştırıp yazın amk.
zamanında dedik taşak geçmeye kalktılar.

gs. için her şey daha yeni başlıyor.
doğrusunu yapan galatasaraylı futbolculardır.

eğer 1 yıl maaş alamayan fenerbahçeli varsa ( he gardaşım he güzelim ) salak bir sporcudur.

bunu 4 aydır maaş alamayıp hala o iş yerinde duran ben söylüyorum. patron sevdiğimiz abimiz diye girdik 4 aydır bir sikim alamadık. sakın mal olmayın hakkınızı alın. yerim fedakarlığı amını damını.
halâ ''Fenerbahçeli oyuncular 1 yıl paralarını alamamışmış'' diye aklınca dalga geçen bilal zekasına sahip insanlar var. bak evladım ne demişim ben? ''bu istek Fenerbahçeli yöneticiler tarafından reddedilmiştir'' demişim. yani reddedildiği için paralarını almışlardır evet ama sonuçta bunu talep eden vefalı oyuncularımız var, onu anlatmaya çalışıyoruz.

(bkz: anlamadım babacım)