bugün

harika repliği akla getirir
''Follow the damn train Cj''
Ayı smoke senin kolun yok biz sürüyoruzda.
Gta v varken hala bu fosilleşmiş oyunu oynayanlar da ne bileyim...

Ama gta vice city çöpünden iyidir o net.
Hilesiz yürümeyen oyun.
tamamını bitirdiğim ender bilgisayar oyunlarındandır. ayrıca verdiği heyecan seviyesi olarak bu oyunun üstüne çıkabilen olmadı bende.
şuan rockstar game istemcisini indirenlere ücretsiz olarak verilen oyun.
vice city alır.
az önce oynadığım oyun.

çocukluğa döndüren oyun.
görsel

Bir reklamda görüp bedavaya sahip olacağımı öğrenince hemen indirdiğim efsane oyun. ilk defa orijinal onayacağım lan bunu.

Amaç şu arkadaşlar. Steam, ubisoft gibi masaüstü zımbırtısını indirmenizi istiyor sizden gta. Onu indirip üye olup giriş yaptığınızda ise gta sand andreası ücretsiz olarak size hediye ediyor. Galiba ilgimi çeken tek reklam bu oldu.

indirme yeri : https://socialclub.rockst...m/rockstar-games-launcher

Gethere amme hizmetleri iyi oyunlar diler.

Edit : ne zamana kadar sürer bilmiyorum ama elinizi çabuk tutun. Steamdaki gibi kütüphaneye eklesek yeterli olur mu bilmiyorum ama ben indirmeye başladım bile.
Bitirdiğim tek strateji oyunu. Hayatımın en güzel 3 ayı. Lise hazırlık bitmiş 1.sınıfa geçmiştim. O yaz bu oyunu oynamıştım ve en güzel anılarım bu oyunu oynarkendir.
çok eski bir oyun olmasına rağmen günümüze kadar pek çok kez oynanmış ve yıllar boyunca da bıkmadan, usanılmadan oynanacak kült bir oyun.

şayet benim gibi beceriksiz bir oyuncuysanız, bazı görevleri sizi kanser edebiliyor. ancak oyunu bir şekilde bitirdiğinizde harika bir hikayeyi bitirdiğinizi fark edeceksiniz.

ışıklar içinde uyu c.j.
görsel
Kim ne derse desin en efsane oyundur. Benim de ilk bitirdiğim strateji oyunudur. 2005 yazını hatırlatır bana. Bilgisayar masaüstümde halen yaşatmaktayım kendisini.

Shit cj Shit oyunun en aklımda kalan repliği.
Yapımcı rockstar'ın son anda hot coffee modunu kaldırması ile gta tarihindeki ilk değişimi daha oyun piyasaya çıkmadan yaşayarak oyun dosyası silinmiştir.
Dosya şuan hâlâ internet üzerinde vardır,indirip bide oyuna bu "yönden" bakmakta fayda var.
ps2'de bitirdiğim efsanevi oyundur kendileri.
bu tarz oyunlarda sokaklarda götü başı oynata oynata gezmeyi seviyorum. durup dururken birilerine yumruk atıyorum. zevkli oluyor.
oyun içi detaylar mükemmeldir.mesela kurt cobain los santos sokaklarında gezer vs*.
oynadığım en harika en süper en efsane oyunlardan biridir gerek karakterleriyle gerek hikayesiyle gerek bir sürü gizemleriyle gerek bir sürü özelliğiyle grand theft auto serisinin en iyi oyunudur net.
Bu oyunun sevmediğim bir detayı da havaalanlarında incilin top oynamasıdır.

Oyuna 3 tane havaalanı koyuyorsun ama hiçbirine npc olarak ne uçak iniyor ne uçak kalkıyor. Vice city ve iii'te bile bu küçük detay vardı.

Kimilerine gereksiz gelebilir ama bana göre son derece irrite edici bir durum.

Bir diğer olay ise araba sürerken fareyle bir yere baktıktan sonra önüne araba spawnlanması. Bomboş yolda köprüde giderken dur şu denize bir bakayım derken *bam* kaza yapıyorsun. Sebep? Önüne araba spawnlanıyor.

Ayrıca taksicilerin hem gerçek hayatta hem de oyunlarda tam bir karaktersiz olduğunu kanıtlar. Yolunuzda giderken önünüze zırt pırt geçmeleri. Kendileri sürtmelerine rağmen arabadan inip ben suçluymuş gibi kürekle dövmek istemeleri falan.

Bir ara cidden acaba taksicileri türkiye'den mi esinlendiler diye düşünmedim değil.

Öte yandan win10'da oynanmıyor sanırım denemediğim yol kalmamıştı. Bir ara adam akıllı oynayabildim ve oyunu bitirdim ancak oyun bittikten sonra fazla crash verince sildim.
gtanın en iyi oyunu benim için. hikayesi harika cidden...
2 gün önce ''zona'' programından ücretsiz indirip türkçe yamayla türkçeleştirdiğim gta serisinin en en en efsane oyunudur. oyunun görevlerinin tek kötü yanı fazlaca uçaklı bölüm var. uçakları kontrol etmek zor olduğu için save dosyalarından bölümleri rahatlıkla atlayabiliyorum. bunu da daha yeni öğrendim.
Yıllar sonra tekrar oynayıp keyif alamadığımdır. Çocukken çok masumduk.
2 sene evvel bitirdiğim oyun.
Oyunun başında bile değilsin hem sen Los Santos un değerini de bilemezsin oynama bence.
Benim gözümde intihar oyunudur. Sırasıyla;
Uçan araba hilesi.
En yüksek binaya çıkmak.
Paraşütsüz atlamak.
Wasted.
Bu sefer hilesiz oynayacağım deyip beş dakika sonra can hilesi yazılan oyun.
güncel Önemli Başlıklar