bugün

Ağzına sinek kaçınca, tarım ilacı yiyen zihniyetin dingil diye hakaret ettiği nesildir ayrıca.

Kardeşim sen trollük için kaç para alıyorsun söyle, ona göre aramızda para toplayalım, git anketlere bakire falan filan yaz.
Son 10 dakika... Merakla beklemekteyiz efenim...
neden kapanacağını bilmeyen dingillerin üşüştüğü konudur.

şehit savcı'nın görsellerinin kaldırılmasını isteyen 'türk' hükümeti, kaldırılmayınca görseller ne yapacak size mi başvuracaktı, soracaktı dingiller!
vpn kullanacak nesildir.
Ülke çapında elektrik kesintisini,trafik ışıklarının bile çalışmayışını, yeşil alanı korumak için çekilebilecek eziyetleri, ülkeyi yoktan var eden Atatürk'e denilmeyen hakaretlerin kalmadığını da gören nesildir.

Her sabah,bakalım bugün ne olacak,diye düşünen nesildir.

Edit: ne günah işledikleri bilinmemektedir.
teknolojiyle savaşan hükumeti görmüş nesildir.

fikir özgürlüğünün baltalandığ bir diktatörün ve ona tapanların yönettiği ülkede yaşamış nesildir. bahtsız nesildir efendim.
gölgesinden korkan kifayetsiz muhterisleri de gören nesildir. tarih kitaplarında kara bir lekeden başka şu dünyada bırakacağı bir izi kalmayacaktır.

ama, bu nesil google yasağını aşmayı bilecek, her türlü delik deşik edecektir.
ne manyak bir diktatör vardı başımızda diye çoluk çocuğa anlatılacaktır. zaten nazi almanyası gibi bu karabulut dindiğinde kimse ben oradaydım demeyecek. sorumlusu olan kişiler zaten tüyecek. olan ülkenin akp ile kaybettiği yıllara olacak.
Yaklaşık 50 dakika sonra gerçekleşecek olaya tanıklık edecek olan tarihi nesildir. Nasıl bizim anamız babamız 80 darbesini anlatıyordu, ben de bunu anlatıcam evlatlarıma. Google olum boru mu bu.