bugün

not : bu kendisinin fake olduğu iddiasi iceren degil, fake olmasi temennisi iceren bir basliktir.

şayet bu yazar attığı fotodaki kişiyse ve buna ragmen bir de benimle ayni platformda yaziyorsa cidden çocuğumu keserim.

şu amk hayatinda bi tek kendimi huzurlu hissettiğim, tek tuk abartili olmayan istisnalar olsa da genelinin kendi seviyemde olduğuna inandığım insanlarla mutlu mesut takilabildigim bu isonun çiftliği namı diğer Uludağ sözlük var, burada da böyle kizlar takilacaksa baslarim ben böyle hayata arkadaş.

Tak etti canima, sizin yuzunuzden sokaga cikinca kendimden utaniyorum amk. kendimi 46 degil 6 kromozomlu gibi hissediyorum amk. yani biraz daha az güzel olsaniz olecek misiniz ? Biraz daha az guzel olun yine talibiniz cikar, niye suyunu cikariyorsunuz ?

hatta ihaleyi arttiriyorum, cocugumdan sonra kendimi de kesicem kurtaricam kendimi bu eziyetten.

#direntipsizlik
Sanki bana adriana Lima. Sıradan Bi tip için çocuk mu kesilir bea. Sokakta milyarlarca var.
sözlükte kadın olduğunu iddia edenlerin birçoğunun adının osman olmasından ötürü hak verdiğim serzeniş.
(bkz: dünya kadar entry'in olacağına fındık kadar gözün olsun)