bugün

efkarlisinizdir. Bazı şarkılar çalmak ister insan ama yoktur telefonda falan. Alır gitarı çalar hem kendi sesinden duymak daha güzel gelir insana. Çok güzeldir çok.
insanın deşarj olmasını sağlar.
hiç bir güzel yanı yoktur. önceden vardı. ama artık önüne gelen eline almış tıngırdatıyor. soğudum yeminle soğudum. *
efkarlısınızdır. hani şu incir reçelindeki rambo gibi sakal uzatıp ininde inzivaya çekilen herifi gibi. telefonda da fidayda yoktur. alırsın gitarı kendi sesinden dinlersin.
kızlı ortamlarda bi' seviye önde olursunuz.
ölmeden yapılması gerekenler listesinin 1 tanesini gerçekleştirmiş olursunuz.

madde 85: sahilde ateş yakıp gitar eşliğinde akdeniz akşamları'nı söylemek.
kesinlikle kafa dağıtan, ruhu dinlendiren bir eylem olması. sıkıntılı durumlarda, 1- kedinizi alıp sevmek, 2- gitar çalmak... budur bence.
keman ve klarnetle yaptığın bestenin üstüne solo geçmek... anlatılmaz, yaşanır!
hafif bir sarhoşlukta eklenirse olimpos dağının eteklerinde takılan 'muse' u bile görebilir insan.
Oturursun marshall amfinin üzerine. Ruh haline göre Elindeki gibson goldtop' a emg manyetikleri yada orijinal manyetikleri takarsın. Başlarsın tellere vurmaya. Şarkı sololarını arka arkaya sıralarsın, arada kendin doğaçlarsın hani. Güzel birşeydir.

Marshall amfi, gibson' u bırak emg manyetik alacak param bile olmadığından gitar çalamam lakin. Fakirim ben sözlük.
tahtadan ses çıkardım işte lan. bi çamaşır makinesini icat eden bide ben zaten. yarın dünyayı da kurtarırım tamamdır.
hislerinizi gitarın tellerine bırakma tadı enfestir; kendinizi onlarla ifade edebilme gücü.
sevdiğiniz bir şarkıyı çalabilirsiniz.
bütün kızlar peşinizde dolanır.