bugün

Benim adıma çok namümkün olan, hiç bir hemcimsime de onermedigim şey.

Öncelikle gerçekten bir erkek sevgilinin bir çok yönden kendisini geliştirmiş olması gerekiyor. Hem kitap okumali, hem resim ve spor yapmalı, hem gitar çalmali ve buz pateni kaymasını da bilmelidir aynı zamanda.

Yahu düşünün, küçük yaşlardan beri şam ve piano eğitimi alıyorum ben. Aynı zamanda sık sık yurt dışı tatillerine çıkıyorum. Hatta resim sergimi bile açmısim.. yanı düşünün her bakımdan elit özelliklere sahibim ve pek tabi kendim gibi elit zevkleri olan biriyle beraber olmak isterim.

Düşünün yahu, gitar bile calamiyor bi erkek? Bu ne beceriksizliktir böyle. Ben ilk elime aldığım zaman çalmaya başlamıştım be gitarı..
herkesin ailesinin piyano, gitar vs dersleri almasını sağlayacak maddiyat ve hissiyat içerisinde olamadığı için karşı çıkılabilecek bir düşüncedir. burası türkiye kardeşim liseyi bitirir bitirmez çalışmak zorunda kalıyor vatandaşın dörtte üçü ne piyanosu ne gitarı ne saksafonu. hele bizim gibi 80 lerde doğmuş nesile söylenmesi küfür ile eşdeğer söyleyeyim..

velilere sesleniyorum * bu yeni nesil çocuklara çok fazla dizi, film izletmeyin interneti sınırlandırın. yapmassanız ortaya böyle neticeler çıkıyor işte.

(bkz: millet aç aç)
(bkz: şan dersi)

şam ne ola?
Ben gitar çalıp kitap okuyorum da, ne alaka gitarla sevgililik? Ayrıca o instagrama gitarla fotoğraf atanların %90'ı bilmiyo çalmayı, haberiniz olsun. Kitapla fotoğraf atanlar da böyle. (bkz: kesin bilgi yayalım)
(bkz: esra erol evlen benimle)

kızımıza bi amca gönderelim en elitinden.
daha şan yazmayı bilmiyo bide gelmiş gitar bilcekmişmiş, bacım sana blok flüt çalan bile çok.
ben flüt bile çalamam hiç bi çalgı aletine yeteneğimde kullanma isteğimde yok, ama kültürlü ve bilgili bi insanım para desen spor bi araba binecek kadar var istiyosan evlen benimle :D
Zordur. Uzun sürmeyecek bir ilişkiye yelken açmaktır. Sahilde bana akdeniz akşamları söyleyip gitar çalmayacak sevgiliyi napiyim ben be. ıyk.
Yahu gerçekten anlamiyorum, ne kadar malsınız ya. Gitar çalmak çok mu bi marifet allahaskina. Azıcık yeteneğin varsa 6 ay içinde on numara gitar çalabilirsin. Aylık en az 100 tl'yi gozden çıkartmak gerekiyor tabii. ayrıca herkes her alanda yetenekli olmak, her şeyi yapmak zorunda değil. Mesela bi kişi çok iyi resim yapabilir ama müzik kulağı yoktur. Veya edebi yönden gelişmiştir, fakat sporda iyi değildir. Herkesin farklı yetileri var. Sen şanslı doğmuş olabilirsin, iyi egitim almissin belli kk, ama senden farklı insanları asagilamaman gerektiğini daha ogrenemediysen hiçbir değeri yok o eğitimin. Önce ahlaklı bi insan olmak gerekiyor.
biz ölelim o zaman kahretsin bu kızların da istekleri hiç bitmiyor yav.
beni ilgilendirmeyen meseledir. ben aslında gitarın zamanında ekmeğini güzel yemiş olan 80'ler ve hafiften 90'lar gençliğine bakmıştım. gitar ve kız ikilisi benim için orada bitmiştir. o nesil son nesildi gitarlar o vakit duvarlara asıldı. ara sıra bakıp akdeniz akşamları ve nating els metırslar düşünüldü. onları görürseniz selamımı söyleyin tamam mı.
yıllarca şan dersi alıp "şan" bile diyemeyen bir kızla sevgili olmaktan yeğdir.
Sözlükteki gerizekalı kezbanlari göstermiştir. Daha şan ve piyano demesini bilmiyor.
tanışalım o zaman özele gel. ehuhehhehu.